Targi Przedsiębiorczości i Planowania Kariery Zawodowej


Około 450 uczniów planuje odwiedzić Świebodzickie Targi Przedsiębiorczości i Planowania Kariery Zawodowej, które odbędą się w dniu 26 marca w godz. 10:00-13:00 w Ssali Miejskiego Domu Kultury.  

Organizacja Targów jest ważnym wydarzeniem w Gminie Świebodzice skierowanym do młodzieży, która stoi przed wyborem dalszego kształcenia. – Troska o trafny wybór ścieżki edukacyjnej przez młodzież jest dla miasta priorytetem, Zdajemy sobie z tego sprawę jak ważna i decydująca o przyszłości jest to decyzja. Samorząd chce ułatwić młodym osobom ten wybór zapraszając do Świebodzic uczelnie wyższe oraz instytucje wspomagające planowanie kariery, które zaprezentują swoją działalność, a także kierunki kształcenia – mówią organizatorzy. Targi odwiedzi około 450 uczniów ze świebodzickich szkół.

Uczestnicy na Targach Przedsiębiorczości i Planowania Kariery Zawodowej:

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu, Wyższa Szkoła Zarządzania i Przedsiębiorczości z siedzibą w Wałbrzychu, Akademia Humanistyczno – Ekonomiczna w Łodzi – Wydział Zamiejscowy w Świdnicy., Europejskie Służby Zatrudnienia EURES, Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy – Filia w Świebodzicach, Centrum Kształcenia Zawodowego w Świdnicy, Wojskowa Komenda Uzupełnień w Kłodzku, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy, Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Wałbrzychu, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie, TEB Edukacja w Wałbrzychu, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Wałbrzychu, Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Świebodzicach, Świdnickie Centrum Edukacji, Policealna Szkoła Farmaceutyczna w Świdnicy, Policealna Szkoła Ortopedyczna w Świdnicy, Technikum Ortopedyczne,   Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu, Komenda Powiatowa Policji w Świdnicy, Politechnika Wrocławska – Wydział Techniczno-Inżynieryjny w Wałbrzychu, Liceum Ogólnokształcące w Świebodzicach, Zespół Szkół im. S. Prosińskiego w Świebodzicach, Centrum Nauki i Biznesu ŻAK w Wałbrzychu,  Społeczna Akademia Nauk – Wydział Zamiejscowy w Świdnicy, Dolnośląska Szkoła Wyższa we Wrocławiu, Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wincentego Witosa w Mokrzeszowie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *