Targi mieszkaniowe

wroclaw

wroclawWROCŁAW. Już w ten weekend we Wrocławiu odbędą się targi mieszkaniowe.

Już w ten weekend we Wrocławiu odbędą się targi mieszkaniowe.

wroclaw

Ponad 120 wystawców – deweloperów, agencji nieruchomości, banków, pośredników finansowych, projektantów wnętrz – zaprezentuje się w sobotę i niedzielę podczas Targów Mieszkaniowych tabelaofert.pl. Impreza organizowana jest we wrocławskiej hali Orbita.

Organizatorzy zapowiadają, że zostaną zaprezentowane dziesiątki inwestycji, setki mieszkań, domów i apartamentów z województwa dolnośląskiego. – Organizujemy targi w pierwotnym tego słowa znaczeniu. Tutaj nie chodzi o oglądanie makiet i zbieranie ulotek. Tutaj przychodzi się zapoznać z ofertą, dokonać wyboru, targować się i taniej niż gdzie indziej kupić mieszkanie lub dom oraz wziąć kredyt – deklarują organizatorzy z firmy redNet Media.

W informacji targów doradca serwisu tabelaofert.pl odpowie na pytania: kto, co, gdzie, w jakim standardzie, terminach i za ile oferuje oraz na którym stoisku można go znaleźć. Zwiedzający dostaną również katalog z prezentacją inwestycji realizowanych we Wrocławiu i jego okolicach. Firmy mają przygotować specjalnie na te targi duże obniżki, rabaty, promocje i inne bonusy. Zwiedzający będą mogli skorzystać z doradztwa, warsztatów, fachowych publikacji i poradników. Specjaliści z firmy redNet Doradcy za darmo pomogą wybrać odpowiedni kredyt z oferty 20 banków. Dzieci można zostawić w Targowym Przedszkolu pod opieką opiekunów.

Targi trwają od godz. 10 do 17. Pojedynczy bilet kosztuje 10 zł, a rodzinny – 15 zł, ale w internecie są też dostępne darmowe e-bilety na stroniewww. targi.tabelaofert.pl

Patronat honorowy nad imprezą objęli minister infrastruktury Cezary Grabarczyk i Polski Związek Firm Deweloperskich.

 

źródło: regional.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *