Targi dla seniorów

 

Masz ponad 60 lat? Możesz jechać na I Targi Senioralne w Kłodzku.

Miasto Świdnica zaprasza świdnickich seniorów (w wieku 60+) do bezpłatnego uczestnictwa w wyjeździe do Kłodzka, w sobotę, 26 sierpnia, gdzie wspólnie z seniorami z Kędzierzyna-Koźla, czeskiej Skalicy, Nachodu, Trutnova i Kłodzka będą mogli uczestniczyć w I Targach Senioralnych. – Wyjazd organizowany jest w ramach projektu „Aktywny senior polsko-czeskiego pogranicza” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Programu Współpracy Transgranicznej 2014 – 2020 Interreg V-A Republika Czeska – Polska – informuje Magdalena Dzwonkowska, rzecznik prasowy Urzędu Miejskiego w Świdnicy.

Zapisy od środy, 16 sierpnia prowadzone są w Regionalnej Informacji Turystycznej i Kulturalnej w Świdnicy. Organizator gwarantuje bezpłatny przejazd, ubezpieczenie oraz obiad.

Rzeczniczka zaznacza, że zapisywać będą się mogły tylko osoby, które jeszcze nie uczestniczyły w wyjazdach organizowanych w ramach projektu „Aktywny senior polsko-czeskiego pogranicza”.

Wyjazd zaplanowano o godzinie 9.00 z ul. Nauczycielskiej w Świdnicy. Przewidywany powrót do Świdnicy o godzinie 21.00. W programie zwiedzanie m.in. Podziemnej Trasy Turystycznej oraz udział w pokazach, warsztatach i konkursach.

Liczba miejsc jest ograniczona, w wyjeździe może uczestniczyć 45 osób, decyduje więc kolejność zgłoszeń.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *