Ta dziewczyna ma szansę na karierę!

dziewczyna

dziewczynaNatalia ze Świdnicy może zagrać w filmie, reżyserowanym przez zdobywcę Oskara! Nie wierzycie? Dziewczyna ma naprawdę talent, a i urody natura jej nie poskąpiła.

 

Natalia ze Świdnicy może zagrać w filmie, reżyserowanym przez zdobywcę Oskara! Nie wierzycie? Dziewczyna ma naprawdę talent, a i urody natura jej nie poskąpiła.dziewczyna

Piętnastolatkalatka brała udział w castingu, zorganizowanym w ubiegłym tygodniu w Wałbrzychu. Filmowcy poszukiwali w naszym mieście chłopców i dziewczynek w wieku od 6 do 16 lat, zarówno do ról głównych jak i epizodycznych w filmie „Run, boy, run” („Uciekaj, chłopcze, uciekaj”).

Reżyserem filmu jest Pepe Danquart (który m.in. w 1993 roku zdobył Oscara za film „Schfartzfahrer”), natomiast scenariusz napisał Heinrich Hadding (według powieści Uri Orleva i wspomnień Yorama Fridmana). Zdjęcia potrwają od końca sierpnia do października na Dolnym Śląsku.

Akcja filmu toczy się w latach 1942-1945 (są to autentyczne wspomnienia z życia Yorama Friedmana) i opowiada historię pewnego 8-latka, któremu jako jedynemu członkowi z siedmioosobowej żydowskiej rodziny udaje się uciec z warszawskiego getta i ukryć w Puszczy Kampinoskiej. Od tego momentu rozpoczyna się jego nieustanna walka o przetrwanie…

– To nie był mój pierwszy casting – opowiada Natalia. – Bardzo chciałabym zostać aktorką i grać w filmach, dlatego zawsze przyjeżdżam na takie przesłuchania. Ten casting jest najważniejszy, bo reżyser to przecież zdobywca Oscara! Przed kamerą musiałam pokazać, jak umiem krzyczeć, zagrać strach i przerażenie. Mam nadzieję, że poszło mi dobrze i że dostane angaż – mówi utalentowana 15-latka ze Świdnicy. Trzymamy kciuki za młodą dziewczynę.

Fot. Krzysztof Kołowicz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *