Szukają kultowych gier i konsoli

rrem

Fundacja Inicjatywa B zaprasza do wzięcia udziału w otwartej akcji dla mieszkańców Gminy Żarów (i zamiejscowych posiadaczy konsol i gier): Zbiórka konsol i gier 8/16 bit w Żarowie, które wykorzystamy do przeprowadzenia bezpłatnych rozgrywek wideo w ramach 4 edycji Żarowskich gier wideo… Działające konsole, gry oraz asortyment dodatkowy, zbieramy w okresie: od 31 marca do 31 maja w Żarowie.


Posiadasz stare konsole i gry 8 i 16 bitowe, których już nie używasz? Przekaż je Nam! Fundacja Inicjatywa B, od 31 marca do 31 maja, będzie prowadzić zbiórkę kultowych gier wideo, które pamiętamy z lat 80-90-tych.

Zebrany sprzęt oraz gry zostaną wykorzystane podczas 4 edycji Żarowskich gier wideo, której realizację planujemy na końcówkę tegorocznego lata. O szczegółach 3-dniowego wydarzenia, składającego się m.in.: ze spotkań tematycznych z twórcami gier, paneli dyskusyjnych, prezentacji niskobudżetowych, autorskich gier, rodzinnych rozgrywek gier wideo, warsztatów twórczych oraz eventu muzycznego, poinformujemy już niedługo! Tymczasem zapraszamy do włączenia się w naszą akcję!

Nie wiesz co możesz przekazać? Mogą być to m.in.: konsole tj.: atari, nintendo, sega, commodore, pegasus, a także kartridże z grami, joysticki, okablowanie, zasilacze i inny asortyment, który można wykorzystać do rozgrywek wideo! A może masz coś innego?

Nie chcesz rozstawać się ze swoją konsolą? Nie musisz przekazywać sprzętu na stałe – możesz wypożyczyć go Fundacji Inicjatywa B, na czas testów i rozgrywek gier wideo – w ten sposób owca cała i wilk syty!

Sprawdź co masz w domu i skontaktuj się z nami! Odbierzemy od Ciebie sprzęt ze wskazanego adresu, sporządzimy protokół przekazania lub jego wypożyczenia i wpiszemy Cię na listę osób zaangażowanych w organizację wydarzenia!

Możesz skontaktować się na różne sposoby np. pisząc na adres: wezmeudzial@inicjatywab.pl, dzwoniąc pod numer 781 041 989 lub wysyłając wiadomość Messengerem na Facebooku!

Weź udział w wydarzeniu na Facebooku – https://www.facebook.com/events/367296713857683
Więcej informacji: http://inicjatywab.pl/2019/03/07/zbiorka-konsol-i-gier-8-16-bit-w-zarowie/
Organizatorem akcji: Zbiórka konsol i gier 8/16 bit jest Fundacja Inicjatywa B.

Data zbiórki: 31.03.2019-31.05.2019

Miejsce: Żarów (powiat świdnicki)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *