Sztuka Kochania w Kinie na Szpilkach (WYGRAJ BILETY)

Kino Na Szpilkach powraca w nowym roku w pięknym stylu! Karnawałowo-walentynkowa edycja to mnóstwo atrakcji, konkursy z nagrodami oraz doskonały film, a to wszystko w klimacie PRL-u. Dla czytelników mamy konkurs!

szpilki 2016 (37)

Cinema 3D w Świdnicy zaprasza wszystkie Panie już w czwartek, 2 lutego na godzinę 18.00.

Pierwsze tegoroczne spotkanie rozpocznie się tradycyjną lampką szampana w holu kina. Na początek będzie można zapoznać się z atrakcjami przygotowanymi przez bardzo licznie przybyłych partnerów wydarzenia. Naprzeciw „obywatelkom” i „towarzyszkom” wyjdą z pomocną ręką i dobrą radą Panie z Centrum Dietetycznego Naturhouse, Mydlarnia u Franciszka, Mary Kay, Depil Concept z Wałbrzycha, Souvre, The Rose czy Oriflame. Za sprawą Pani Małgorzaty Hayder-Zibrow z Perfekcyjnych Dekoracji przy współpracy z Ciukuruku zobaczymy, jak mogłyby wyglądać dekoracje walentynkowe za czasów PRL-u, gdyby partia takie święto pozwoliła obchodzić.

Fitness World zadba o kondycję fizyczną, a o nasze portfele postara się Bank Zachodni WBK. Nad dobrym kontaktem popracuje salon Play, a sklep Po Robocie kusić nas będzie bogatą ofertą oryginalnych i regionalnych piw czy napoi.

W holu kina pojawi się również seksuolog Dorota Werner gotowa odpowiedzieć Paniom nawet na te najtrudniejsze pytania.

Wieczór zwieńczy film „Sztuka Kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”, a w jego tematykę w krótkiej prelekcji dotyczącej obecnego stanu seksualności kobiet wprowadzi Panie seksuolog Dorota Werner.

Michalina Wisłocka napisała książkę, która zmieniła wszystko. Ale zanim „Sztuka kochania” podbiła rodzimy rynek księgarski i zrewolucjonizowała seksualność PRL-u, jej autorka musiała przejść długą drogę. Słynna ginekolog poświęciła lata na przełamywanie konserwatywnej obyczajowości i przepychanki z bezduszną cenzurą. Opowieść o powstaniu „Sztuki kochania” Michaliny Wisłockiej to historia rewolucji seksualnej w wersji PRL.

Pragnę zaprosić wszystkie Panie na lutową edycję Kina na szpilkach. Bardzo się cieszę, że ponownie mogę się wcielić w role organizatora. Zawsze było, jest i będzie to dla mnie niezwykle wydarzenie. Przez ostatni czas skupiona byłam głównie na urokach macierzyństwa i nie ukrywam, że powrót do pracy łatwy nie jest, ale myśl o spotkaniu z Paniami daje mi olbrzymią dawkę pozytywnej energii – mówi Katarzyna Dzwoniarska, Dyrektor Cinema 3D w Świdnicy i współpomysłodawca eventu.

Wszystkie Panie, które nie będą chciały, aby wieczór skończył się na seansie filmowym na afterparty zaprasza Piwnica Ratuszowa, która oferuje 10 proc. zniżki oraz pub Seta i Galareta proponująca Paniom ze „szpilek” specjalny, drink powitalny.

Bilety już do nabycia w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl

UWAGA KONKURS!

Dla czytelników „Wiadomości Świdnickich” mamy do wygrania jedno podwójne zaproszenie do Kina na Szpilkach.

Aby je zdobyć wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie:

W którym roku Michalina Wisłocka wydała książkę „Sztuka Kochania”?

Odpowiedzi należy do poniedziałku 30.01. do godz. 18.00, przesłać na adres konkurs@swidnickie.pl

w treści maila należy podać imię, nazwisko i numer telefonu

Powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *