„Szpilki” w świątecznym klimacie

Świąteczny klimat, mnóstwo atrakcji i nagród, wręczenie pierwszej w historii statuetki „Złotej Szpilki” oraz honorowej „Słodkiej Szpilki”, a na koniec seans filmu „Listy do M 2” – to wszystko czeka na Panie, które przybędą na ostatnią w tym roku edycję „Kina na Szpilkach”.

Przed nami Boże Narodzenie, Andrzejki i Sylwester, a najbliższe „Szpilki” będą doskonałą okazją do wprowadzenia się w nastrój świętowania. Na pewno postarają się o to partnerzy wydarzenia czyli m.in. Berydecor, Boutique 43 i Brafitti, którzy podpowiedzą, jakie modowe trendy będą królowały w tym roku zachęcając do skorzystania ze swoich usług czy odwiedzenia swoich salonów. Panie z Łukowa Beauty oraz Sekretu Piękna postarają się pomóc, jak w tym magicznym okresie olśniewać i zachwycać. Na odrobinę relaksu i przerwy od przygotowań do świąt zaprosi Magia Dotyku oraz Marconi Medica. Z kolei Centrum Dietetyczne Naturhouse zadba o nasze żołądki i zdrowie po obfitej Wigilii czy Sylwestrze.

A co zrobić, gdy nie mamy pomysłów na prezent dla bliskich? Nic prostszego, wystarczy przyjść na najbliższe „Kino na Szpilkach” i może Mydlarnia u Franciszka lub Mary Kay rozwiążą zakupowe problemy. Natomiast spokój o finanse postarają się zapewnić Panie z Banku Zachodniego WBK, które doradzą odnośnie najlepszych opcji pożyczkowych i kredytów w tym okresie. Nie zabraknie również czegoś na ząb dzięki Starej Szopie, Diabelskiemu Burgerowi oraz pracowni cukierniczej Babeczki Cafe.

Po raz pierwszy, zostanie wręczona statuetka „Złotej Szpilki” czyli nagrody dla osoby, firmy bądź instytucji, która wyróżnia się działaniami na rzecz kobiet w naszym regionie. Głosowanie odbyło się podczas poprzedniej edycji „Kina na Szpilkach” w październiku.

Przypomnijmy, panie mogły oddać swój głos na Stowarzyszenie „Mamy co kochamy”(liczne działania na rzecz Mam i kobiet), Magdalenę Rumiancew – Wróblewską (pomysłodawca i organizator I Forum Kobiet w Świdnicy), Elżbietę Dudziak (przewodnicząca świdnickiej Ligi Kobiet Polskich), MKS Świdnica (propagowanie i wspieranie sportu wśród kobiet) czy Centrum Dietetyczne Naturhouse (metamorfozy).

Wręczone zostaną również honorowe „Słodkie Szpilki” dla Katarzyny Dzwoniarskiej, Violetty Mazurek oraz obecnej prezydent Beaty Moskal-Słaniewskiej za wymyślenie i wprowadzenie w życie przed ponad trzema laty cyklicznego spotkania dla pań w kinie czyli właśnie „Kina na Szpilkach”.

Jeśli klimat świąteczny, to nie może zabraknąć upominków, które będą do wygrania w konkursach, a sponsor główny imprezy – restauracja Manufaktura przygotowała specjalny konkurs, w którym do wygrania jest SUPER PREZENT, jednak by dowiedzieć się co to będzie koniecznie trzeba przyjść na „Szpilki”! Całe spotkanie zwieńczy pokaz filmu „Listy do M 2”.

„Kino na Szpilkach” odbędzie się już 19 listopada od godziny 18.00 w Cinema3D w Świdnicy.

UWAGA KONKURS! – Zapraszamy do wspólnej zabawy. Szukamy najpiękniejszych życzeń na Boże Narodzenie, które znajdą się na świątecznej kartce Cinema 3D w Świdnicy na Facebooku. Propozycje należy przesłać do 17 listopada na adres bartoszzacharski@cinema3d.pl podając również imię i nazwisko oraz numer telefonu. Zwycięzca otrzyma voucher na nocleg dla 2 osób + 3-daniową obiadokolację w Hotelu Pałac Jugowice, a drugie i trzecie miejsce wyróżnione zostanie ścieżką dźwiękową do filmu „Listy do M. 2” oraz upominkiem z salonu Empik w Świdnicy. Wyniki oraz wręczenie nagród 19 listopada podczas „Kina na Szpilkach”.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *