„Szpilki” w rytmie latino (FOTO)

Ta edycja Kina na Szpilkach była wyjątkowa. Królował taniec, śpiew i musical. A wszystko to w latynoamerykańskim klimacie.

szpilki (16)

Kobieca impreza odbyła się w czwartek, 5 maja i rozpoczęła się tradycyjnie w holu kina. Pracownicy Cinema3D już od progu częstowali przybyłe panie lampką szampana oraz sokiem. Nie zabrakło też specjalności świdnickiej Restauracji Manufaktura, czyli pysznej pigwówki.

O latynoamerykańską scenerię zadbały wspólnie Perfekcyjne Dekoracje oraz Pracownia Cukiernicza Babeczki Cafe. Panie przygotowały wspaniały wystrój i miejsce do robienia sobie pamiątkowych zdjęć. Świdniczanki chętnie pozowały z rozmaitymi rekwizytami, a na koniec próbowały oryginalnych słodkości.

Tym razem atrakcje wieczoru były muzyczne. Najpierw w holu kina odbyły się pokazy tańca instruktorów Dance Spot z Centrum Rozwoju Osobowego Renesans, a później już w sali dziewczyny z zespołu DSW przed zgromadzoną publicznością zaśpiewały piosenki z własnego repertuaru. Panie mogły też dołączyć do konkursu karaoke i wygrać atrakcyjne nagrody. Początkowo uczestniczki nie miały odwagi się zgłosić, ale za namową prowadzącego, skusiły się do wyśpiewania polskich hitów „Ale wkoło jest wesoło” oraz „Warszawa”.

Podczas majowej edycji nie zabrakło również atrakcji od sponsorów. Nowości kosmetyczne prezentowały panie z Mary Kay i The Rose. Pyszne koktajle przygotowali panowie z Vis Vitalis, a pracownicy z salonu Depil Concept z Wałbrzycha doradzali, jak zadbać o swoje ciało, usunąć owłosienie i zredukować trądzik.

O pielęgnacji ciała opowiedzieli pracownicy Mydlarni u Franciszka, a o tym, jak zadbać o siebie z medycznego punktu widzenia, można było porozmawiać ze specjalistami MedicRaj. Z kolei Klub Świadomego Inwestora podzielił się cennymi radami dotyczącymi oszczędzania pieniędzy.

Nie zabrakło też rozmaitych konkursów z nagrodami.

Na zakończenie imprezy panie obejrzały przedpremierowo polski musical „#WszystkoGra” o poszukiwaniu szczęścia, miłości i radości życia. To znakomita historia opowiedziana poprzez największe polskie przeboje m.in. z repertuaru T.Love, Manaamu oraz piosenki z tekstami Agnieszki Osieckiej i Jonasza Kofty. – Rewelacja! – stwierdziła tuż po seansie jedna z uczestniczek.

Organizatorzy zaprosili też na kolejną edycję Kina na Szpilkach, która odbędzie się już w czerwcu.

tekst i zdjęcia Beata Figurna-Garbiec

relacja również w poniedziałkowym papierowym wydaniu Wiadomości Świdnickich

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *