Szpilki na Dzień Matki

 

Kino Na Szpilkach powraca na Dzień Matki! Już 26 maja o godzinie 17.00 Cinema 3D w Świdnicy zaprasza wszystkie Panie na kolejną edycję imprezy. Jest to również doskonała okazja na wspólną zabawę ze swoją ukochaną Mamą.

 

Kino Na Szpilkach powraca na Dzień Matki! Już 26 maja o godzinie 17.00 Cinema 3D w Świdnicy zaprasza wszystkie Panie na kolejną edycję imprezy. Jest to również doskonała okazja na wspólną zabawę ze swoją ukochaną Mamą.

 

Tym razem Cinema 3D zaprasza wszystkich gości w kulinarną podróż. Na podbój damskich kubków smakowych ruszy m.in. Diabelski Burger , Stara Szopa, Pod Filarami czy sponsor główny imprezy – Hotel Pałac Jugowice. Oprócz skosztowania lokalnych specjałów Panie będą miały okazję skonsultować się z dietetyczką reprezentującą Natur House, wziąć udział w sesji zdjęciowej agencji fotografii Foto Gra czy, gdy żołądki już będą pełne, zaplanować swój trening z Condizione czy relaks z Magią Dotyku i Blue Velvet.

Na Panie czeka również mnóstwo nagród do wygrania w konkursach nad którymi czuwać będą podczas części bankietowej Panie ze Stowarzyszenia Kobiet. Natomiast w sali kinowej kulinarne wyzwania będą się odbywać pod czujnym okiem eksperta, szefa kuchni z Hotelu– Pałac Jugowice.

Tytułem który proponujemy na zakończenie majowego spotkania jest „Wiek Adaline” opowiadający historię urodzonej na początku XX wieku pięknej Adaline która jako dwudziestolatka ulega wypadkowi, na skutek którego przestaje się starzeć. To co wydaje się spełnieniem marzeń o nieśmiertelności, z czasem przynosi dramatyczne konsekwencje. Adaline musi się ukrywać przed władzami, które chcą poddać ją eksperymentom. Wciąż podróżując, zmieniając tożsamość traci kontakt z najbliższymi, którzy starzeją się na jej oczach. Ta pełna przygód i dramatycznych wydarzeń podróż przez życie Adaline trwa przez cały niemal XX wiek. To życie jest fantastycznie wręcz interesujące, kolorowe, niezwykłe ale także bardzo samotne. W końcu Adaline znajduje miłość, dla której warto wyrzec się nawet nieśmiertelności. Ale czy to możliwe?

– Wiek Adaline” może nie jest bardzo komercyjnym i szeroko reklamowanym tytułem jednak już zdążył podbić serca widzów na całym świecie oraz wkradł się w łaski krytyków. To perełka na którą warto czekać i tym bardziej cieszę się, że to właśnie ten film będzie towarzyszył podczas Kina Na Szpilkach w Dzień Matki mówi Grzegorz Tomski, dyrektor kina Cinema 3D w Świdnicy.

Ale to nie koniec atrakcji ponieważ po seansie na After Party zaprasza Alfama Pub, Diabelski Burger oraz Stara Szopa gdzie za okazaniem biletu Kina Na Szpilkach można liczyć na zniżki.

UWAGA! Dla wszystkich Pań pragnących zaprosić swoje Mamy na to wydarzenie już teraz kino Cinema 3D przygotowało konkurs specjalny. Pani która napisze najpiękniejsze życzenia dla swojej mamy będzie miała możliwość złożenia życzeń podczas Kina Na Szpilkach oraz wręczy swojej mamie ufundowany przez Fundację Muumimamma voucher na profesjonalną sesję zdjęciową. Życzenia należy wysłać na adres bartoszzacharski@cinema3d.pl w temacie wiadomości wpisując „Konkurs Dzień Matki”, na zgłoszenia czekamy do piątku 22 maja.

Bilety na majową edycję Kina Na Szpilkach do kupienia w kasach kina od 19 maja, cena 20zł/os.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *