Szpilki na Dzień Kobiet (FOTO)

kino

kinoMarcowa edycja Kina na Szpilkach cieszyła się ogromną popularnością. Tłumy kobiet postanowiły obchodzić swoje święto w świdnickim kinie Cinema3D. Był erotyczny show, francuska komedia i wiele innych atrakcji.

Marcowa edycja Kina na Szpilkach cieszyła się ogromną popularnością. Tłumy kobiet postanowiły obchodzić swoje święto w świdnickim kinie Cinema3D. Był erotyczny show, francuska komedia i wiele innych atrakcji.

kino 04

Specjalna edycja imprezy odbyła się w czwartek, 5 marca. Zainteresowanie było ogromne. I po raz kolejny zabrakło wolnych miejsc dla chętnych pań, ale te, które zdołały kupić bilety w ciągu kilku godzin w pierwszym dniu sprzedaży, spędziły czas w kinie bardzo atrakcyjnie.

Na początku, w holu kina mogły zapoznać się z nowymi wiosennymi propozycjami kosmetyków, skorzystać z porad dietetyków czy fryzjerek. Do tego na wszystkie kobiety czekała tradycyjna lampka szampana i słodki poczęstunek. Jednak najbardziej oczekiwanym punktem wieczoru czyli pokaz Chippendales z grupy Army of Lovers. Przystojni panowie sprawili, że kobiety wręcz piszczały na ich widok. Propozycja filmowa na ten wieczór była równie gorąca. Na wielkim ekranie panie zobaczyły przedpremierowy pokaz komedii – „Seks, miłość i terapia”. Film opowiadał o Lambercie, który jest uzależniony od seksu, a żeby wyjść z nałogu postanowił zostać doradcą dla par mających problemy. Ta pełna humoru, francuska komedia romantyczna w gwiazdorskiej obsadzie sprawiła, że ten wieczór był wyjątkowy dla niejednej kobiety.

(BFG), foto Wiktor Bąkiewicz

{fcomment}

{gallery}galerie/150305kino{/gallery}

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *