Szlagiery w Lidze Mistrzów w Cinema 3D (KONKURS)

Transmisje Champions League na żywo powróciły na ekrany CINEMA3D. Ligę Mistrzów UEFA w jakości High Definition zobaczymy we wszystkich kinach sieci CINEMA3D dzięki platformie NC+. Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie na mecz w CINEMA 3D!

Sieć kinowa CINEMA3D pokaże wybrane mecze ćwierćfinałowe, a także półfinały oraz wielki finał rozgrywek Ligi Mistrzów UEFA. Oglądanie meczów na wielkim ekranie kinowym gwarantuje niezwykłe przeżycia. Oprócz czysto sportowych emocji jakie z pewnością dostarczą m.in. Leo Messi, Robert Lewandowski, czy Christiano Ronaldo, sieć zadbała o najwyższą jakość odbioru. Dzięki współpracy z platformą NC+, transmisje wszystkich meczów odbędą się w jakości obrazu High Definition i dźwięku 5.1. Emocji z pewnością nie zabraknie!

Wszystkich fanów piłki nożnej na najwyższym europejskim poziomie kino zaprosi już 13 marca na mecz 1/8 finałów Ligi Mistrzów UEFA, w którym zmierzą się Manchester United i Sevilla. Dzień później w środę 14 marca spotykają się Barcelona i Chelsea Londyn. Spotkania tych drużyn są gwarancją wielkich sportowych emocji.

Harmonogram transmisji meczów Ligi Mistrzów UEFA w CINEMA3D

13 marca , godz 20:30 – Manchester United – Sevilla

14 marca, godz 20:30 – Barcelona – Chelsea

Ceny biletów

1/8 i 1/4 finału – 25 zł normalny, 20 zł ulgowy

1/2 finału – 28 zł normalny, 24 zł ulgowy

Finał – 34 zł normalny, 30 zł ulgowy

KONKURS

Dla czytelników www.ws-24.pl mamy podwójne zaproszenie na wybrany mecz 13 lub 14 marca. Aby je zdobyć wystarczy napisać maila na adres przemyslawgrzyb@swidnickie.pl w tytule wiadomości wpisując „konkurs”, a w treści odpowiedź na pytanie: Czy były zawodnik Sevilli Grzegorz Krychowiak ma w swojej kolekcji zwycięstwo w Lidze Mistrzów?

Na odpowiedzi zawierające także imię, nazwisko i kontaktowy numer telefonu czekamy do godziny 24.00 w poniedziałek, 12 marca. Z wyłonionym poprzez losowanie zwycięzcą skontaktujemy się w celu umówienia sposobu odebrania nagrody.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *