Sylwestrowa Noc Filmowa (WYGRAJ BILETY)

Sylwester pełen dobrej zabawy, błyskotliwego humoru i wzruszeń, to propozycja CINEMA3D. 31 grudnia, o godzinie 22:00 w kinach tej sieci wystartuje wyjątkowy maraton filmowy „Sylwestrowa Noc Filmowa”, podczas którego będzie można obejrzeć najlepsze polskie komedie romantyczne ostatnich lat: „PLANETA SINGLI”, „PLANETA SINGLI 2”, oraz premierowo „PECH TO NIE GRZECH”.

„PLANETA SINGLI” oraz „PLANETA SINGLI 2” to dwa mega hity, które zgromadziły w kinach rzesze widzów, ciesząc się ich wielkim uznaniem. W sylwestrową noc w kinach CINEMA3D, będzie można ponownie spotkać się z Anią i Tomkiem, których połączyło romantyczne uczucie. O północy tradycyjnie już noworoczny toast dla wszystkich widzów, a następnie nowa, przebojowa komedia romantyczna Ryszarda Zatorskiego. „Pech to nie grzech” to pełna gwiazd, humoru i wzruszeń opowieść o przyjaźni, miłości i wszystkim tym, co pomiędzy.

SYLWESTROWA NOC FILMOWA

PS Maciek B1 68×98

„PLANETA SINGLI”
Polska | 2016 Komedia romantyczna| 1 36 min
Opis filmu
Ania (Agnieszka Więdłocha) jest uroczą, romantyczną, ale niezbyt pewną siebie nauczycielką, poszukującą idealnego mężczyzny na internetowych portalach randkowych. W walentynkowy wieczór spotyka showmana, Tomka (Maciej Stuhr), który prowadzi najpopularniejszy i najbardziej kontrowersyjny program telewizyjny w kraju. Ten zachwycony niepoprawnym romantyzmem Ani, proponuje jej, żeby została bohaterką jego show – ona będzie umawiać się na randki przez internet, a on w swoim programie pokaże prawdziwą twarz facetów flirtujących w sieci i wyśmieje naiwność kobiet szukających tam ideału. Szalone randkowe przygody Ani szybko stają się wielkim przebojem. Jednak pewnego dnia Ania nieoczekiwanie spotyka idealnego faceta, Antoniego (Michał Czernecki). Naciskany przez bezwzględną szefową stacji (Ewa Błaszczyk) Tomek musi ratować oglądalność programu. A może i własne uczucie do Ani?

„PLANETA SINGLI 2”
Polska | 2018 Komedia romantyczna| 1 29 min
Opis Filmu
Związek Ani (Agnieszka Więdłocha) i Tomka (Maciej Stuhr) przeżywa poważny kryzys. On, showman-celebryta wcale nie ma zamiaru się ustatkować. Ona z kolei chce poważnego związku. Tymczasem na horyzoncie pojawia się Aleksander – zauroczony Anią milioner, właściciel aplikacji Planeta Singli, przekonany, że nikt inny nie pasuje do niego bardziej niż romantyczna nauczycielka muzyki.

„PECH TO NIE GRZECH” – PREMIERA
Polska | 2018 Komedia romantyczna | 96 min
Opis filmu
Odnosząca sukcesy bizneswoman – Natalia (Maria Dębska) nie ma szczęścia w miłości i z powodu pecha nie lubi poddawać się romantycznym uniesieniom. Wszystko zmienia się, gdy pewnego dnia staje się świadkiem zawarcia niezwykłego zakładu. Jej najlepszy przyjaciel i partner w interesach – Piotr (Mikołaj Roznerski) oraz jego piękna narzeczona – Weronika (Barbara Kurdej-Szatan) zakładają się o to, że Natalia przez trzy miesiące z nikim się nie zwiąże i w nikim się nie zakocha. Chcąc odegrać się na znajomych, bohaterka daje się wciągać w romantyczną intrygę. W konsekwencji ląduje w ramionach amanta z branży komputerowej – Adama (Krzysztof Czeczot). Ich romans, choć początkowo udawany, nieoczekiwanie przeradza się w coś więcej. Tymczasem odliczający dni do własnego ślubu Piotr zaczyna rozumieć, że być może z Natalią wiązało go coś więcej niż przyjaźń i wspólny biznes…
Start: 31 grudnia I godz 22:00
Cena biletu | 40 zł
Ceny biletów obowiązują na cały maraton.
Informujemy, że nie jest prowadzona rezerwacja miejsc dla tego wydarzenia.
Podczas maratonu obowiązuje dolewka dowolnego napoju GRATIS!
O godzinie 00:00 toast dla wszystkich widzów.

Bilety dostępne w kasach kin i na stronie www.cinema3d.pl

KONKURS DLA CZYTELNIKÓW

Mamy dla naszych Czytelników konkurs, w którym można wygrać podwójne zaproszenie na Sylwestrowy Maraton  w świdnickim Cinema3D! Wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Który film w 2018 roku przekroczył barierę 2 mld dolarów w światowym box Office ?

Prawidłową odpowiedź należy do poniedziałku 24.12 do godz. 12.00, przesłać na adres konkurs@swidnickie.pl w treści maila należy podać imię, nazwisko i numer telefonu.

Powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *