Sylwester w Świebodzicach (FOTO)

sylw2015 8

sylw2015 8Jak co roku 31 grudnia w Świebodzicach zgromadziły się setki mieszkańców, by wspólnie powitać Nowy Rok pod gwiazdami. Wszyscy w świetnych humorach przy muzyce serwowanej przez Dj-ów oraz lokalnego artystę Patsina M Ski Blue bawili się i świętowali nadejście 2015 roku.

Jak co roku 31 grudnia w Świebodzicach zgromadziły się setki mieszkańców, by wspólnie powitać Nowy Rok pod gwiazdami. Wszyscy w świetnych humorach przy muzyce serwowanej przez Dj-ów oraz lokalnego artystę Patsina M Ski Blue bawili się i świętowali nadejście 2015 roku.

sylw2015 8

To już wieloletnia tradycja w Świebodzicach, aby wspólne powitać Nowy Rok na placu przed ratuszem – mówi Agnieszka Bielawska-Pękala, rzecznik prasowy UM w Świebodzicach i dodaje: – Jak zawsze z mieszkańcami Nowy Rok powitał burmistrz Bogdan Kożuchowicz, życząc wszystkim zgromadzonym pomyślności, zdrowia i optymizmu, a także szampańskiej zabawy.

Nie zabrakło pokazu sztucznych ogni oraz wzniesienia toastu lampką szampana. Potem publiczność bawił Patsin M Ski Blue, a przed godziną 1 w nocy rozpoczęła się dyskoteka „open air”.

opr. (bfg), foto UM Świebodzice

{fcomment}

{gallery}galerie/150101swiebodzice{/gallery}

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *