Świdniczanki we Włoszech

We włoskim Turynie odbył się prestiżowy Międzynarodowy Turniej Turin Acro Cup 2018 w Akrobatyce Sportowej. Miasto Świdnica oraz gminę Świdnica reprezentowała trójka żeńska z klubu MKS Polonia Świdnica w składzie: Amelia Cieślak, Roksana Niedziałkowska i Karolina Kozieł wraz z trenerem Anną Kozieł i sędzią Zofią Zdebiak.

W odbywających się od 6 do 8 lipca zawodach rywalizowało około 300 zawodników z Włoch, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Holandii, Kanady, Portugalii i Polski.

Świdniczanki razem trenują od 3 lat. Od pół roku są w Kadrze Narodowej i osiągają wysokie miejsca na arenie krajowej i międzynarodowej,  W Turynie wywalczyły brązowy medal ustępując o wiele bardziej doświadczonym Włoszkom. –  Na te prestiżowe zawody nie udałoby nam się pojechać gdyby nie nasze Anioły Sportu – mówi trenerka Anna Kozieł i dodaje: Dlatego z całego serca pragniemy podziękować naszym sponsorom, wśród których byli: Miasto Świdnica, Gmina Świdnica, JAKO, The Rose, Electrolux, Dabro-Bau, Sonel, Magiczna Chatka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *