Świdniczanka w finale Konkursu Piękności. Zagłosuj na Anię Paterak

Ania Paterak ze Świdnicy znalazła się w finale Konkursu Piękności Miss Passion 2016. Dziewczyna, aby zwyciężyć potrzebuje wsparcia internautów. Na piękną świdniczankę można głosować do końca stycznia.

Miss

Konkurs Miss Passion jest organizowany przez najpopularniejszy portal internetowy poświęcony konkursom piękności oraz innym obliczom piękna.

Do tegorocznej edycji zgłosiło się 318 dziewczyn z całej Polski, z czego jury wybrało tylko 30 finalistek. Wśród nich znalazła się świdniczanka, uczennica I Liceum Ogólnokształcącego w Świdnicy. – O konkursie Miss Passion wiedziałam już od dawna, więc gdy tylko zauważyłam informacje o castingu to wysłałam zgłoszenie – mówi Ania Paterak, która ma zaledwie 18 lat, ale już duże doświadczenie w modelingu. – Początkowo nie interesowałam się stricte modelingiem, oglądając profesjonalne zdjęcia starszych koleżanek marzyłam, że sama kiedyś będę takie mieć. Od tamtej pory minęło już przynajmniej 5 lat, a ja mam za sobą wiele sesji, kilka pokazów oraz konkursów – przyznaje w rozmowie z nami świdniczanka.

Na dziewczynę można głosować internetowo. – Miss Passion 2016 poznamy do końca stycznia. Jednak nie ma jeszcze dokładnie określonych dat wyboru TOP 15, TOP 10, TOP 5. Na miss publiczności można głosować aż do momentu ogłoszenia TOP 5. Każdy „lajk” to 1 głos, a udostępnienie 2 głosy – informuje Ania.

Głosowanie odbywa się na Facebooku na stronie MissPassion pod linkiem głosuj

Ania Paterak na co dzień spędza czas głównie na nauce, a w wolnych chwilach stara się robić to, co kocha, czyli tańczyć. Obecnie należy do Zespołu Tańca Narodowego i Estradowego „Krąg”. – Taniec od zawsze był częścią mojego życia, a kto wie, być może spróbuję pójść na choreografię i wtedy będzie nie tylko pasją, a sposobem na życie – przyznaje Ania. A modeling? – To, czy moja przyszłość będzie związana z modelingiem, to pokaże czas – dodaje finalistka.

Więcej o Miss Passion w poniedziałkowym, papierowym wydaniu „Wiadomości Świdnickich”.

tekst Beata Figurna-Garbiec, foto użyczone

1 thought on “Świdniczanka w finale Konkursu Piękności. Zagłosuj na Anię Paterak

  1. Nie ma się co dziwić, po prostu śliczna dziewczyna 🙂 Jak widać, Świdnica nie narzeka na brak pięknych dziewczyn – Ania, czy też Inga 🙂 Dla takiej dziewczyny to nietrudno stracić głowę… i serce 🙂 Aniu, serdecznie pozdrawiamy i trzymamy za Ciebie kciuki! Swoją naturalną i dziewczęcą urodą jesteś piękniejsza od niejednej gwiazdy Hollywood! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *