Świdnicka policja rekrutuje

policja2

Rozpoczęła się rekrutacja kandydatów do służby w policji na terenie województwa dolnośląskiego. Jednostka świdnicka jest wśród tych, które będą przyjmować nowych funkcjonariuszy.

policja2

Nabór trwa również m.in. w Legnicy, Wałbrzychu, Wrocławiu, Dzierżoniowie, Kłodzku, Świdnicy, Trzebnicy czy Ząbkowicach Śląskich.

Aby wstąpić w szeregi policji trzeba spełnić kilka ważnych warunków. Posiadać nieposzlakowaną opinię, mieć co najmniej średnie wykształcenie i uregulowany stosunek do służby wojskowej. Ponadto osoba zabiegająca o wakat w policji nie może być skazana prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe. Kandydat musi być zdolny fizycznie i psychicznie, gotowy do służby w formacjach uzbrojonych, podległych szczególnej dyscyplinie.

Zainteresowani podjęciem służby powinni osobiście złożyć dokumenty w punkcie obsługi interesantów w holu głównym Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu.

Szczegóły w sprawie rekrutacji można znaleźć na stronie internetowej dolnośląskiej policji, w komórkach właściwych w sprawach kadr i szkolenia wojewódzkich jednostek policji oraz pod numerem telefonu 71 340 40 44.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *