Świdnica za sto lat (NAPISZ OPOWIADANIE)

Wyobraź sobie jak Świdnica będzie wyglądała w przyszłości i napisz o nim legendę. Co się stanie z miejscami, które znamy? Jakie są możliwe scenariusze – utopie, marzenia, wizje? Przypominamy, że trwa konkurs literacki „Futurystyczna Legenda o Świdnicy”. Do wygrania jest cenna nagroda!

konkurs-legenda-baner

Konkurs na opowiadanie o przyszłości Świdnicy organizuje Fundacja Ładne Historie. – Odkryj swoje miasto na nowo, w innej scenografii i z innymi aktorami. Udaj się w przyszłość i zdobądź nagrodę – każdy mieszkaniec Świdnicy może wziąć udział w naszym konkursie – mówią organizatorzy.

Aby wziąć udział w konkursie należy napisać opowiadanie (max 5 stron maszynopisu – czcionka 12 Times New Roman, Interlinia 1,5) i przesłać plik, podpisany imieniem i nazwiskiem, na adres: fundacja@ladnehistorie.pl (w tytule maila wpisując “LEGENDA”) do 12 grudnia 2016 roku.

Wśród nadesłanych prac organizatorzy wyłonią najbardziej zaskakującą wizję przyszłości. Tematem jest przyszłość miasta i wszelkie jej interpretacje. Prace będzie oceniać profesjonalne jury. Wyniki zostaną ogłoszone do 15 grudnia.

Nagrodą dla zwycięzcy jest elektroniczny czytnik książek oraz publikacja historii w formie e-booka!

Szczegóły na: www.ladnehistorie.pl oraz na Facebooku @ladnehistorie

Organizatorem konkursu jest Fundacja Ładne Historie.

Konkurs jest realizowany w ramach projektu “Świdnicka Pracownia Opowiadania” dofinansowanego przez Biuro Impart Europejską Stolicę Kultury Wrocław 2016 w ramach Budżetu Literackiego Dolnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *