Świdnica z kobiecą energią i siłą!

Ruszył konkurs „Kobieta z Pasją”. Już piątek, 4 listopada w Teatrze w Świdnicy spotkają się aktywne kobiety z regionu dolnośląskiego i będą wspólnie promować swoją działalność i motywować do rozwoju. Wszystko za sprawą Świdnickiego Forum Kobiet, połączonego z plebiscytem „Kobieta z Pasją”.

Świdnickie Forum Kobiet 2015

Gośćmi specjalnymi kobiecego wieczoru będą Jacek Rozenek – coach, znany aktor teatralny i telewizyjny oraz Jurand Wójcik – uczestnik „The Voice of Poland”, wokalista pop-rockowego zespołu Kreuzberg.

Świdnickie Forum Kobiet to inicjatywa świdnickiej radnej Magdaleny Rumiancew-Wróblewskiej, współorganizowana m.in. przy wsparciu Miasta Świdnica. Wydarzenie promuje i wspiera kobiety. To impreza dla wszystkich pań, bez względu na wiek, stan cywilny, miejsce zatrudnienia czy zamieszkania. Ma zachęcić kobiety do aktywności społecznej, biznesowej, zawodowej, politycznej, zwiększyć ich świadomość, poczucie własnej wartości i przekonać, że zawsze mogą się rozwijać i realizować własne pasje. Drugie Świdnickie Forum Kobiet odbędzie się w piątek, 4 listopada 2016r. w Teatrze w Świdnicy. Będzie miało charakter otwartego, bezpłatnego spotkania, któremu towarzyszyć będą różne atrakcje. W programie m.in. warsztat motywacyjno-inspirujący dotyczący nowoczesnego przywództwa kobiet przygotowywany przez Jacka Rozenka – niesamowitą postać na polskim rynku szkoleniowym, określaną mianem trenera nowej generacji. Osobisty trener i coach, specjalista z dziedziny przywództwa, rozwoju osobistego i prezentacji, aktor teatralny i telewizyjny. Czas płci pięknej umili rockowy głos Juranda Wójcika, wokalisty zespołu Kreuzberg. Wałbrzyszanin brał udział m.in. w 2. edycji znanego programu rozrywkowego „The Voice of Poland”. Trafił wówczas do grupy Patrycji Markowskiej. Odbędzie się również debata pod hasłem „Męski punkt widzenia”, w której uczestniczyć będą znani i lubiani panowie m. in. Rafał Kubacki – polski judoka, olimpijczyk, nauczyciel akademicki i samorządowiec oraz Robert Wrzosek – polski aktor teatralny, filmowy, reżyser i scenarzysta.

– II Świdnickie Forum Kobiet to jesienne wydarzenie skierowane do wszystkich pań. Kolejna dawka inspiracji i dobrych emocji motywująca do rozwoju osobistego, zachęcająca do aktywności zawodowej i społecznej. Wykład Jacka Rozenka da siłę do walki z codziennością i zainspiruje do stawiania sobie celów i realizacji marzeń – mówi Magdalena Rumiancew-Wróblewska, Radna Rady Miejskiej w Świdnicy. – W tym roku na scenie nie zabraknie znanych z telewizji, sportu czy życia codziennego mężczyzn, którzy w debacie „Męski punkt widzenia” zdradzą nam swoje sekrety, opowiedzą o najważniejszych osobach w życiu i odpowiedzą na pytanie: za co kochają kobiety? W plebiscycie Kobieta z Pasją wręczymy statuetki wyjątkowym paniom, które łącząc życie prywatne z zawodowym i społecznym są wulkanami energii i wzorem do naśladowania – dodaje.

Punktem kulminacyjnym II Świdnickiego Forum Kobiet, będzie przyznanie statuetek w plebiscycie „Kobieta z Pasją”. Nagrodzone zostaną wyjątkowe panie w czterech kategoriach: „Kobieta fit”, „Kobieta w kulturze i sztuce”, „Kobieta przedsiębiorcza” oraz „Supermenka”. Wyboru wszystkich laureatek, na podstawie wypełnionych formularzy zgłoszeniowych, dokona Kapituła Konkursu, złożona z niezależnych przedstawicieli, podmiotów gospodarczych, samorządów, instytucji oraz osobowości ze świata kultury. Podczas forum nie zabraknie również atrakcyjnych nagród dla uczestniczek – każda pani otrzyma upominek. Współorganizatorami II Świdnickiego Forum Kobiet są Dolnośląski Portal Gospodarczy NaszBiznes24.pl, Fundusz Regionu Wałbrzyskiego oraz Urząd Miasta w Świdnicy. Patronat Honorowy nad wydarzeniem objęli: Prezydent Miasta Świdnicy Beata Moskal – Słaniewska oraz Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego Ewa Mańkowska. Partnerami są m.in.: Starostwo Powiatowe w Świdnicy, Gmina Świdnica, Gmina Strzegom oraz Gmina Marcinowice. Zgłoszenia do Plebiscytu „Kobieta z Pasją” przyjmowane są bezpłatnie do 25 października 2016r.

II Świdnickie Forum Kobiet Piątek, 4 listopada 2016 r. w godz. 17:00-22:00 Świdnica – Teatr, Rynek 43

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *