Świąteczne „Kino na Szpilkach” za nami (FOTO)

Mnóstwo atrakcji i nagród, wręczenie pierwszej w historii statuetki „Złotej Szpilki” oraz honorowej „Słodkiej Szpilki”, świąteczny klimat, a na koniec seans filmu „Listy do M 2” – to wszystko czekało na Panie, które przybyły wczoraj na ostatnią w tym roku edycję „Kina na Szpilkach”.

W listopadowej świątecznej edycji „Kina na Szpilkach” uczestniczyły tłumy kobiet. W holu kina można było spróbować pysznego jedzenia i słodkości serwowanych przez Babeczki Cafe, Starą Szopę i Diabelski Burger. Tradycyjnie nie zabrakło lampki szampana i cukierków. Panie mogły także skorzystać z wielu porad, masaży i stylizacji u partnerów wydarzenia. W tej edycji zaprezentowali się: Berydecor, Boutique 43, Brafitti, Łukowa Beauty, Sekret Piękna, Mydlarnia u Franciszka, Mary Kay, Magia Dotyku, Marconi Medica i Centrum Dietetyczne Naturhouse.

Nie zabrakło licznych konkursów i świątecznych prezentów. Na przykład Restauracja Manufaktura przygotowała konkurs jedzenia burgerów na czas, a Bank Zachodni WBK specjalną ankietę.

Po raz pierwszy wręczono statuetkę „Złotej Szpilki”. To nagroda dla osoby, firmy bądź instytucji, która wyróżnia się działaniami na rzecz kobiet w naszym regionie. Statuetkę przyznano MKS Świdnica za propagowanie i wspieranie sportu wśród kobiet.

Wręczone również honorowe „Słodkie Szpilki” dla Katarzyny Dzwoniarskiej, Violetty Mazurek oraz obecnej prezydent Beaty Moskal-Słaniewskiej za wymyślenie i wprowadzenie w życie przed ponad trzema laty cyklicznego spotkania dla pań w kinie, czyli właśnie „Kina na Szpilkach”.

Początkowo miałyśmy obawy, że na pierwszą edycję przyjedzie garstka osób, ale bardzo się ucieszyłyśmy, że trzeba było zmieniać salę na większą, bo takie było zainteresowanie imprezą. Wiele razy frekwencja przeszła nasze najśmielsze oczekiwania i za to Wam jesteśmy ogromnie wdzięczne. Dziękujemy bardzo za te wszystkie wspólne wieczory, przyjazną atmosferę i wspaniałą zabawę – mówiły wyróżnione panie.

Całe spotkanie zwieńczył pokaz filmu „Listy do M 2”.

Relacja i zdjęcia z tej imprezy również w poniedziałkowym, papierowym wydaniu „Wiadomości Świdnickich”.

tekst i foto Beata Figurna-Garbiec

{gallery}galerie/151120szpilki{/gallery}

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *