Sukces piłkarzy z G4

g4

g4Piłkarski zespół Gimnazjum nr 4 w Świdnicy zagra w dolnośląskim finale turnieju Coca-Cola Cup. Uczniowie świdnickiej szkoły mają za sobą już dwa wygrane turnieje. Jak spiszą się w konfrontacji z najlepszymi zespołami regionu przekonamy się 20 maja.

Piłkarski zespół Gimnazjum nr 4 w Świdnicy zagra w dolnośląskim finale turnieju Coca-Cola Cup. Uczniowie świdnickiej szkoły mają za sobą już dwa wygrane turnieje. Jak spiszą się w konfrontacji z najlepszymi zespołami regionu przekonamy się 20 maja.

Druga runda eliminacji odbyła się 24 kwietnia na obiektach Gimnazjum nr 4. Świdniczanie okazali się mało gościnni dla swoich przeciwników i z kompletem trzech zwycięstw i imponującym bilansem bramek 18:3 zdystansowali Publiczne Gimnazjum z oddziałami integracyjnymi nr 2 ze Świebodzic, Gimnazjum z Mietkowa i Gimnazjum nr 1 z Jaworzyny Śląskiej. g4

Gimnazjaliści z czwórki wystąpili w składzie: Ksawery Kurowski, Michał Orzechowski, Jakub Białas, Michał Czabanowski, Szymon Kopacz, Szymon Krupczak, Mateusz Gładysz, Maciej Mazanka, Wojciech Kurzeja, Łukasz Gerus. Opiekunem zespołu jest Przemysław Malczyk.

Coca-Cola Cup to najstarszy w Polsce piłkarski turniej dla młodzieży. W tym roku o udział w wielkim finale i wyjazd na międzynarodowy obóz treningowy rywalizuje 3948 drużyn – najwięcej w historii turnieju w obecnej formule szkół gimnazjalnych. Już po raz piąty z rzędu turniej jest wspierany przez Roberta Lewandowskiego.

(ram)

{fcomment}

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *