Strzegomska biblioteka w „Legimi 2021”

Pragniemy poinformować wszystkich naszych czytelników o przystąpieniu do programu „Legimi 2021”, którego koordynatorem jest Biblioteka Dolnośląska we Wrocławiu – mówi Regina Puczka, dyrektor strzegomskiej biblioteki.

Czytelnicy zapisani do strzegomskiej biblioteki mogą mieć dostęp do wielu nowości i bestsellerów, ale i także starszych tytułów – z beletrystyki, literatury faktu i innych popularnych kategorii udostępnianych przez portal Legimi.com. Wystarczy, że na podstawie otrzymanego w bibliotece unikalnego kodu założą konto i pobiorą bezpłatną aplikację Legimi. Wówczas wszystkie bez wyjątku e-książki oraz audiobooki dostępne w abonamencie będą mogli czytać lub słuchać na smartfonie, tablecie, komputerze lub czytniku e-booków oczywiście za darmo. Warunkiem jest posiadanie ważnej karty bibliotecznej. Aktywacja kodu następuje po rejestracji bezpłatnego konta na stronie www.legimi.pl/dbpw/

Usługa wypożyczania książek elektronicznych udostępniona została dzięki współpracy dolnośląskich bibliotek publicznych z firmą Legimi, jedyną, która oferuje dostęp do e-booków na zasadzie abonamentu. Czytelnicy mogą korzystać z ponad 60 000 tytułów najlepszych autorów – polskich i zagranicznych.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z nowej oferty – zachęcają pracownicy biblioteki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *