Strefa dobrej zabawy

To emocjonująca gra dla każdego. Propozycja zarówno dla grupy znajomych, całych rodzin, pracowników firmy jak i dla zorganizowania urodzin, wieczoru panieńskiego lub kawalerskiego. Laser Tag to bowiem nie tylko dobra zabawa. Uczy również współpracy w zespole, myślenia i umiejętności opracowywania skutecznych strategii.

Gra może i jest kojarzona z paintballem. Tutaj także pojawiają się nawiązania militarne, broń i rywalizacja drużyn. Różnica polega jednak na tym, że zamiast kulek z farbami mamy wiązkę podczerwieni. A to już sprawia, że gra staje się znacznie bezpieczniejsza i umożliwia zabawę nawet dzieciom. Zasady są bardzo proste. Celem każdej drużyny jest osiągnięcie jak największej liczby trafień. Czujniki, w które należy celować znajdują się na broni oraz opaskach na głowie przeciwników. Rozgrywka trwa ok. 15 – 20 minut. Po tym czasie drużyny zamieniają się stronami. To tylko schemat, ale scenariuszy jest bardzo wiele. W zależności od wieku i upodobań graczy organizatorzy przygotują najlepszy z możliwych. Przez cały czas można również liczyć na pomoc asystentów dbających o bezpieczeństwo i jeszcze większą zabawę.

Miejscem gry jest labirynt przy ul. Fabrycznej 14 we Wrocławiu. Do dyspozycji uczestnicy mają Zonę71 – halę wielkości blisko 800 m2. Na jej terenie znajdują się dwie Areny do gry: Combat (470 m2) i Hero (270 m2). Pierwsza jest największą tego typu areną na Dolnym Śląsku przystosowaną do rozgrywek Laser Tag. Zona71 dysponuje dwoma rodzajami sprzętu – karabiny udostępniane od 9-ego roku życia, a także Hero Blast – sprzęt dedykowany najmłodszym uczestnikom (już od 6-go roku życia). To doskonałe miejsce na zorganizowanie nietypowego przyjęcia urodzinowego. Arena Combat umożliwia rozgrywkę dla 18 osób jednocześnie. A Hero mieści do 10 osób. W każdą ostatnią niedzielę miesiąca Zona71 organizuje specjalne rozgrywki, tzw. Solo Games. Pozwalają one na zabawę osobom, które mają trudność w zorganizowaniu zespołu do gry.

W Zonie71 do dyspozycji są cztery rodzaje broni – masywną snajpierską Moritę z profesjonalnymi celownikami, futurystyczne, wygodne Commando, MP7, P90 czyli replikę współczesnego uzbrojenia. Wszystkie wykorzystują bezpieczną dla oczu technologię. Każda broń różni się swoimi parametrami, więc gracze mogą dostosować rodzaj do swoich potrzeb, tak by w Zonie71 osiągać jak najlepsze wyniki. Laser Tag nie wymaga noszenia specjalistycznych ubrań. Trzeba założyć jedynie opaski na głowę, do których przyczepia się czujniki. Ponieważ rozgrywka opiera się w dużej mierze na umiejętnym poruszaniu po labiryncie: skradaniu, zachodzeniu wroga od tyłu, szybkim przemieszczaniu się z miejsca na miejsce, organizatorzy gry zalecają wygodny sportowy ubiór, który odporny jest na zabrudzenia.

Organizatorzy zapewniają również rozrywkę Outdoor – przenośna scenografia umożliwia przeprowadzenie rozgrywki w niemal każdych warunkach.

Chcesz zagrać ze znajomymi w Laser Tag? Zarezerwuj miejsce już dzisiaj pod numerem telefonu 730 30 14 56 lub wyślij zapytanie przez formularz online znajdujący się na stronie www.zona71.pl
Uwaga: Rezerwować można wyłącznie cały labirynt na minimum godzinę. Na arenie Combat robimy rezerwacje do 21 osób, a na Hero do 15 osób. Pomiędzy rozgrywkami można zrelaksować się w przestronnych salach ze stolikami. Spragnionym polecamy orzeźiające napoje.
Zona71 zlokalizowana jest w centrum Wrocławia, a kierowcy mogą korzystać z okolicznych parkingów.

– artykuł sponsorowany –

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *