Strażnicy miejscy uratowali człowieka

strazmiejska

42-letni mężczyzna chciał rzucić się pod przejeżdżający pociąg. Dzięki wielkiej determinacji i szybkiej interwencji strażnicy miejscy ze Świebodzic uratowali człowieka przed śmiercią.

42-letni mężczyzna chciał rzucić się pod przejeżdżający pociąg. Dzięki wielkiej determinacji i szybkiej interwencji, strażnicy miejscy ze Świebodzic uratowali człowieka przed śmiercią.

Do tej dramatycznej sytuacji doszło 29 maja, około godz. 11.00 w Świebodzicach. Funkcjonariusze straży miejskiej o dziwnie zachowującym się człowieku, zostali powiadomieni przez pasażerów dworca kolejowego. Mężczyzna klęczał i modlił się na peronie, a jego zachowanie wskazywało, że może zrobić sobie coś złego. Patrol natychmiast przyjechał na dworzec i niemal w ostatnim momencie odciągnął desperata od torów. Na peron właśnie wjeżdżał pociąg. Mężczyzna został przekazany policji.

Strażnikom należą się słowa uznania i podziękowania za taką postawę. Udowodnili, że nie tylko pilnują porządku i przestrzegania prawa, ale także niosą pomoc innym.

 

Oprac. mm

{fcomment}

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *