Startują jubileuszowe MUFLONY!

Od 20 lat wielu czeka na ten moment z niecierpliwością. Prezesi wielkich przedsiębiorstw, szefowie małych i mikro firm, samorządowcy, dyrektorzy instytucji, przedstawiciele stowarzyszeń zadają sobie jedno i to samo pytanie. Co tym razem wymyślimy? A my co roku staramy się zaskakiwać. I tak od dwóch dekad. Ruszamy właśnie z 20 edycją prestiżowego konkursu – Plebiscytem Gospodarczym MUFLONY 2017, w którym na uczestników jak zwykle czeka kilka nowości

Od końca minionego stulecia (brzmi pompatycznie, ale co tam, raz na jakiś czas można sobie na to pozwolić) wyróżniamy tych wszystkich, którzy mają znaczący wpływ na rozwój regionu, którym udało się w biznesie i którzy zdecydują się poddać ocenie członkom naszej Kapituły. Czym innym jest bowiem subiektywne uznawanie siebie samego za sprawnego menedżera w dobrze prosperującym przedsiębiorstwie, a już czym innym nagroda przyznana przez obiektywne grono osób, którzy wiedzą doskonale na czym polega sprawne zarządzanie i czym jest spektakularny sukces.

Od 20 lat wyróżniamy nie tylko firmy, ale również samorządy oraz instytucje za rozwój całego Subregionu Wałbrzyskiego. Dlatego nasz plebiscyt skierowany jest do szerokiego grona podmiotów z terenu kilku powiatów: wałbrzyskiego, świdnickiego, kłodzkiego, dzierżoniowskiego, kamiennogórskiego i ząbkowickiego.

W jubileuszowej XX edycji naszego konkursu marmurowe statuetki wręczymy w pięciu kategoriach – w tym dwóch nowych. Postanowiliśmy po raz pierwszy wskazać „Naszą Przyjazną Gminę”, czyli taką, w której po prostu dobrze i wygodnie się żyje. Gdzie jest mnóstwo udogodnień dla zwykłych ludzi, ale także dla biznesu. Słowo „Nasza” ma dodawać lokalności wyboru, wszak chodzi o samorządy z terenu byłego województwa wałbrzyskiego. Drugą z naszych nowych kategorii jest „Inwestycja 20-lecia”, spinająca klamrą okres funkcjonowania Plebiscytu Gospodarczego MUFLONY. Dzięki temu chcemy pokazać rozkwit regionu w ciągu ostatnich 20 lat.

Na zgłoszenia czekamy od 14 marca do 20 kwietnia, a galę finałową zaplanowaliśmy 11 maja, jak zwykle w Zamku Książ.

O MUFLONACH wiele powiedziano i napisano. W naszym przypadku trafne okazuje się określenie, że nie sztuką jest wdrapać się na szczyt, ale wyczynem jest się na nim utrzymać. My utrzymujemy się na szczycie 20 lat, bo niemal od samego początku MUFLONY stały się marką samą w sobie, a dziś jesteśmy jednym z najstarszych i najbardziej prestiżowych tego typu konkursów na Dolnym Śląsku.

Organizatorem Plebiscytu jest spółka Kubara Lamina S.A., wydawca tytułów prasowych: Tygodnika Wałbrzyskiego/NWW, Wiadomości Świdnickich i Tygodnika Dzierżoniowskiego.

Zgłoszenia przyjmujemy do 20 kwietnia włącznie. Do tego dnia można dostarczać nam wypełnione wnioski. Czekamy na nie pod kilkoma adresami poczty elektronicznej:  nataliabudzynska@swidnickie.pl, reklama@swidnickie.pl, nataliabudzynska@dzierzoniowski.pl, reklama@dzierzoniowski.pl, piasecki@nww.pl, dariusz.stachurski@walbrzyski.pl, reklama@walbrzyski.pl.

Jak się zgłosić? Szczegółowy regulamin konkursu oraz formularze (osobne dla każdej kategorii) można pobrać poniżej, a także otrzymać w redakcjach Tygodnika Wałbrzyskiego i NWW oraz Wiadomości Świdnickich i Tygodnika Dzierżoniowskiego. Opłata za zgłoszenie w jednej kategorii wynosi 250 zł netto (+ 23 proc. VAT). Udział w dwóch kategoriach to koszt 500 zł netto (+ 23 proc. VAT). Udział w trzeciej i każdej kolejnej kategorii jest bezpłatny.

Dodajmy jeszcze, że wyboru laureatów dokona Kapituła, złożona z ludzi biznesu i przedstawicieli samorządu, a na jej czele tradycyjnie stanie prezydent Wałbrzycha, Roman Szełemej.

POBIERZ REGULAMIN I FORMULARZE

Regulamin_Muflony_2017

Formularz_Firma_Odpowiedzialnego_Biznesu

Formularz_Inwestycja_20_lecia

Formularz_Nasza_Przyjazna_Gmina

Formularz_Najlepsza_Mikro_Mała_Firma

Formularz_Wydarzenie_Inicjatywa_Roku

 

Patronat Honorowy nad XX Plebiscytem Gospodarczym Muflony 2017Partner merytoryczny

toyota-manufa

Partner medycznyPartnerzy

R_Polbank

FRW_WP_AISponsorzy

DZT_3 logotypyOrganizatorzy

tw

swidnickie

TD-new-2014

logo_nww

tw-24_logows-24td-24

logo_kubara_lamina

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *