Startują MUFLONY

Marmurowe statuetki czekają na najlepszych w XVII edycji Plebiscytu Gospodarczego MUFLONY 2014. Tradycyjnie do udziału zapraszamy firmy, samorządy, a także instytucje. Laureatów wybierze Kapituła złożona z wybitnych osobistości życia publicznego. W tym roku zwycięzców poznamy w pięciu kategoriach. Na zgłoszenia czekamy do 29 kwietnia. Gala finałowa odbędzie się 15 maja tradycyjnie w Zamku Książ.

Jedne plebiscyty znikają, a w ich miejsce powstają nowe, ale to my nieprzerwanie od 16 lat nagradzamy firmy, ludzi, gminy, a także instytucje, które mają wpływ na rozwój regionu. To  MUFLONY wspierają przedsiębiorczość, innowacyjność i etyczny biznes w Subregionie Wałbrzyskim.

MUFLONY to jeden z najstarszych i najbardziej prestiżowych plebiscytów w regionie. W tym roku wręczymy statuetki po raz 17 w pięciu kategoriach w tym w dwóch zupełnie nowych, którymi są: Największa Atrakcja Turystyczna Aglomeracji Wałbrzyskiej oraz Gmina/Firma Eko-Przyjazna. Wręczymy nagrodę w wyjątkowej kategorii, chcemy bowiem uhonorować samorządy lub przedsiębiorstwa, które w ciągu 7 lat minionej perspektywy unijnej w latach 2007-2013 w najlepszy sposób wykorzystały środki w ramach RPO. W tej kategorii czekamy na zgłoszenia inwestycji zrealizowanych właśnie w tym okresie. Kategorię tę pieszczotliwie nazwaliśmy „siedmiolatką”, a wybierzemy w niej naprawdę najlepszych z najlepszych.

MUFLONY to wyróżnienie przyznawane tym wszystkim, którzy wnoszą istotny wpływ na rozwój Subregionu Wałbrzyskiego oraz całego Dolnego Śląska. Organizatorem Plebiscytu jest spółka Errata wydawca czterech tytułów prasowych: Tygodnika Wałbrzyskiego, Wiadomości Świdnickich, Tygodnika Dzierżoniowskiego i NWW.

W tym roku na zgłoszenia czekamy do 29 kwietnia, a Galę Finałową Plebiscytu zaplanowaliśmy na 15 maja. Jak zwykle uroczystość odbędzie się w Zamku Książ. Wyboru laureatów dokona Kapituła, złożona z ludzi biznesu i przedstawicieli samorządu, a na jej czele jak zwykle stanie prezydent Wałbrzycha, Roman Szełemej.

Jak się zgłosić? Formularze (osobne dla każdej kategorii) można pobrać na stronach internetowych: www.walbrzyski.pl, www.ws-24.pl, www.tygodnikdzierzoniowski.pl lub w redakcjach Tygodnika Wałbrzyskiego i NWW oraz Wiadomości Świdnickich i Tygodnika Dzierżoniowskiego. Opłata za zgłoszenie w jednej kategorii wynosi 250 zł nett (+ 23 proc. VAT). Udział w dwóch kategoriach umożliwia bezpłatny start w trzeciej kategorii, wskazanej przez wnioskodawcę.

Przypominamy, że na zgłoszenia czekamy do 29 kwietnia! Formularze można do nas wysyłać mailem na adresy: piasecki@nww.pl, annakulik@poczta.fm, dariusz.stachurski@walbrzyski.pl, katarzynamaciejewska@swidnickie.pl lub osobiście przynosić do naszych redakcji na przenośnych nośnikach danych.

Redakcja

 

Regulamin
Formularz: Firma Odpowiedzialnego Biznesu
Formularz: Gmina/Firma Eko-Przyjazna
Formularz: Największa Atrakcja Turystyczna Aglomeracji Wałbrzyskiej
Formularz: Najlepsza Inwestycja Realizowana ze Środków RPO WD w Subregionie Wałbrzyskim w latach 2007-2013
Formularz: Najlepsza Mikro i Mała Firma

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *