Sprawca napadu na kobietę

wiezienie1

wiezienie1Policjanci z wałbrzyskiej „piątki” zatrzymali 18-letniego mieszkańca Wałbrzycha. Mężczyzna będąc na przepustce z zakładu poprawczego napadł na kobietę. W toku prowadzonych czynności okazało się, że nie jest to jedyne przestępstwo, jakie ma na swoim koncie. O dalszych losach 18-latka zadecyduje sąd. Na jego decyzję będzie czekał za kratami zakładu poprawczego.

Policjanci z wałbrzyskiej „piątki” zatrzymali 18-letniego mieszkańca Wałbrzycha. Mężczyzna będąc na przepustce z zakładu poprawczego napadł na kobietę. W toku prowadzonych czynności okazało się, że nie jest to jedyne przestępstwo, jakie ma na swoim koncie. O dalszych losach 18-latka zadecyduje sąd. Na jego decyzję będzie czekał za kratami zakładu poprawczego.wiezienie2

W listopadzie ubiegłego roku w Szczawnie Zdrój doszło do napadu na 25-letnią kobietę. Sprawca uderzył ją w głowę, przewrócił na ziemię i kopał po całym ciele. Następnie zabrał jej torebkę z zawartością dokumentów, kluczy do mieszkania, telefonu komórkowego i pieniędzy w kwocie 25 zł.

Jako sprawcę tego napadu kryminalni z wałbrzyskiej „piątki” wytypowali 18-letniego mieszkańca Wałbrzycha, który przebywał na przepustce z zakładu poprawczego.

Wczoraj mężczyzna, który ukrywał się przed policją został zatrzymany. Śledczy dysponując zebranymi informacjami i zgromadzonym w sprawie materiałem dowodowym ustalili, że nie był to jedyny wyczyn 18-latka. W sumie udowodniono, że mężczyzna dopuścił się napadu rabunkowego, 5 kradzieży i 11 kradzieży z włamaniem. W czasie przeszukania pomieszczeń, w których się ukrywał odnaleziono część przedmiotów pochodzących z włamań do mieszkań i altan.

O dalszych losach 18-latka zadecyduje sąd. Na jego decyzję będzie czekał za kratami zakładu poprawczego.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *