Spowodowała śmiertelny wypadek, była pijana

Nie żyje 45-latek, który prawidłowo poruszał się samochodem na drodze krajowej nr 35 w Świebodzicach. 29-latka, która w niego wjechała, była pijana. Badanie krwi na zawartość alkoholu wykazało, że miała prawie promil w wydychanym powietrzu. Kobieta usłyszała zarzuty. Grozi jej do 12 lat więzienia.

Przypomnijmy, że do wypadku doszło w piątek rano. Na środku drogi zderzyły się trzy samochody osobowe. Śmierć na miejscu poniósł kierowca Fiata, w którego z impetem uderzyła prowadząca pojazd, 29-letnia mieszkanka Świebodzic. Dziś już wiadomo, że była pijana. Prokurator rejonowy w Świdnicy Marek Rusin poinformował redakcję, że kobieta usłyszała zarzut spowodowania śmiertelnego wypadku i jazdy pod wpływem alkoholu. Grozi jej do 12 lat pozbawienia wolności.

Więcej w papierowym wydaniu „Wiadomości Świdnickich”.

(bfg)

2 thoughts on “Spowodowała śmiertelny wypadek, była pijana

  1. wszystkie wypadki śmiertelne z udziałem pijanych będą ponownie w polsce rozpatrywane i wócą na wokandy w strassburgu.polscy kryminalisi będą wszystcy wysprzątani z ulic europy.za śmierc człowieka trafia za kraty na 12 lat oraz 15 .jeżeli dojdzie do matactwa policjanci i ich współnicy odpowiedzą za współudział w mordestwach .KORUPCJA W POLICJI I PROKURATURZE DOSTAŁA W ŁEB A KACZYŃSKIEGO UKŁADY Z MAFIA W ZAMIAN ZA WOLNOSĆ SWOICH GWAŁCICIELIDZIECI JAK I MORDERCÓW ZOSTANIE ROZLICZONY!!!!GUTEN TAG KACZYŃSKI I TWOJE RADIO PLUS GDZIE PIJANA PROSTYTUTKA ZAMORDOWAŁA LUDZI I ZACZĘŁY SIĘ MATACTWA .LUDZIE NIE ŻYJĄ A WIĘC 12 LAT MINIMUM ani dnia wolnosci….WASZE IMMUNITETY WAS NIE OCHRONIĄ …prawo unii się zmieniło….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *