Spotkanie z Elene Kaspersky

 

GruzinkaGościnni mieszkańcy, wspaniały klimat, cudowne okolice, piękne morze, znakomita kuchnia, pyszne wina i ciekawy folklor to główne powody, dla których turyści z całego świata coraz częściej przyjeżdżają do Gruzji. Jaki naprawdę jest ten niewielki górzysty kraj, będący byłą republiką radziecką? O tym opowie kolejny gość cyklu spotkań z obcokrajowcami „Six O’Clock” – Elene Kaspersky.

Gościnni mieszkańcy, wspaniały klimat, cudowne okolice, piękne morze, znakomita kuchnia, pyszne wina i ciekawy folklor to główne powody, dla których turyści z całego świata coraz częściej przyjeżdżają do Gruzji. Jaki naprawdę jest ten niewielki górzysty kraj, będący byłą republiką radziecką? O tym opowie kolejny gość cyklu spotkań z obcokrajowcami „Six O’Clock” – Elene Kaspersky.

Gruzinka

Elene Kaspersky jest rodowitą Gruzinką, która w Świdnicy mieszka od dziewięciu lat. Na co dzień pracuje w szpitalu Latawiec w Świdnicy jako lekarz pediatra

Na spotkaniu, które odbędzie się 27 lutego o godz. 18.00 w Centrum Edukacji SMART przy ul. Długiej 6 w Świdnicy Elene opowie, jak tutaj trafiła, jak uczyła się języka, ale przede wszystkim przybliży  swój ojczysty kraj – piękną, pełną niezwykłych krajobrazów i słynącą z ogromnej gościnności Gruzję.

Spotkania z cyklu „Six O’Clock” mają charakter otwarty. Może w nich wziąć udział każdy, kto jest ciekaw świata i ludzi, kto interesuje się obcymi kulturami i językami.

Przypomnijmy, że w cyklu goszczono już Annette Murdzek z Niemiec, Natalię Nikolską z Rosji, Maarit Wicińską z Finlandii i Nazareth Moreira-Ludwiński z Brazylii.

opr. (BFG), fot. użyczone

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *