Sportowcy dostaną nagrody

Ruszył nabór wniosków o przyznanie nagród i wyróżnień za wyniki sportowe oraz osiągnięcia w działalności sportowej za 2017 rok.

Zgodnie z uchwałą nr XIII/160/11 z dnia 29 grudnia 2011 roku Rady Miejskiej w Świdnicy,

mogą zostać przyznane:

– nagrody i wyróżnienia za osiągnięte wyniki sportowe dla zawodników – mieszkańców Świdnicy lub członków klubu sportowego, podmiotu prowadzącego w innej formie działalność sportową, mających siedzibę na terenie Świdnicy,

– nagrody dla trenerów prowadzących szkolenie zawodników osiągających wysokie wyniki sportowe w klubach i podmiotach prowadzących w innej formie działalność sportową, mających siedzibę na terenie Świdnicy,

– nagrody i wyróżnienia dla trenerów oraz innych osób wyróżniających się osiągnięciami w działalności sportowej, biorąc pod uwagę znaczenie tych osiągnięć dla społeczności świdnickiej.

Wnioski o nagrody i wyróżnienia dla trenerów i zawodników mogą dotyczyć określonych osiągnięć lub całokształtu działalności sportowej.

Z wnioskiem o przyznanie nagrody lub wyróżnienia mogą wystąpić:

– macierzysty klub sportowy lub podmiot prowadzący w innej formie działalność sportową,

– właściwy ze względu na dyscyplinę związek sportowy,

– komisja Rady Miejskiej w Świdnicy właściwa do spraw sportu,

– komórka organizacyjna Urzędu Miejskiego w Świdnicy właściwa do spraw sportu,

– osoba zainteresowana.

Wnioski należy składać w Urzędzie Miejskim w Świdnicy, ul. Armii Krajowej 49, pokój 1a, w terminie do 28 lutego 2018 roku. Formularze dostępne są na stronie sport.swidnica.pl/nagrody-sportowe.

Uchwała w sprawie nagród jest do wglądu w Referacie Sportu (tel. 74/8562-926) oraz zamieszczona na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Świdnicy www.swidnica.bip-gov.info.pl (prawo lokalne).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *