Sport, zdrowie, zabawa [FOTO, WIDEO]

piknik 45

piknik 45Dziesiątki graczy, tańczących, badających postawę ciała i chętnych do słodkiego tortu w kształcie boiska do piłki nożnej – tak właśnie wyglądał I Świdnicki Piknik Rodzinny. Ten został zorganizowany na obiekcie sportowym przy ul. Ułańskiej.

Dziesiątki graczy, tańczących, badających postawę ciała i chętnych do słodkiego tortu w kształcie boiska do piłki nożnej – tak właśnie wyglądał I Świdnicki Piknik Rodzinny. Ten został zorganizowany na obiekcie sportowym przy ul. Ułańskiej.

piknik 45

W ramach pikniku odbył się turniej piłki nożnej, taniec zumba z instruktorem Anną Januszko, pokaz świdnickich rugbystów, gry i zabawy. Wiele najmłodszych skorzystało również z konsultacji fizjoterapeuty Krzysztofa Januszko i zbadanych zostało w kierunku nieprawidłowości sylwetki. Świetną zabawę i zdrową formę spędzania wolnego czasu, przygotowała dla setek dzieci i ich rodziców fundacja „Łączy nas Football” we współpracy z Janem Jaśkowiakiem, radnym miejskim. I Świdnicki Piknik Rodzinny odbył się pod honorowym patronatem prezydent Beaty Moskal-Słaniewskiej.

Obiekt na ulicy Ułańskiej, jako atrakcyjne pod względem rekreacyjno-sportowym miejsce w Świdnicy, bez wątpienia idealnie się nadał na organizację takiej imprezy.

Jest on nowoczesny, funkcjonalny, spełniający wymagania dla odpoczynku całym rodzinom, dzieciom, rodzicom, jak również dziadkom. Stąd też pomysł na organizację przedmiotowego przedsięwzięcia. Dziękujemy prezydent miasta Świdnicy Pani Beacie Moskal-Słaniewskiej za honorowy patronat nad tym wydarzeniem, ale przede wszystkim tym którzy nam pomogli je zrealizować – Firmie PASOL, Panu Eugeniuszowi Kępie Cukiernia KASIA oraz JAKO Living Sports – podkreślał Wiesław Żurek, prezes Fundacji Wspierania Sportu „Łączy nas Football”.

tekst i foto: Marlena Mech

Wideo: Mariusz Ordyniec

{youtube}mW2YdFrOY3c{/youtube}

{fcomment}

{gallery}galerie/150426piknik{/gallery}

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *