Sonel zdobywa szczyty i wspiera innych [FOTO]

20150509 133023

20150509 133023Świdnicki producent przyrządów pomiarowych, niedawny laureat Świdnickiego Gryfa dla najlepszego pracodawcy w regionie – Sonel S.A., już po raz czwarty zorganizował dla swoich pracowników imprezę integracyjną, połączoną z pieszą wędrówką na Wielką Sowę.

Świdnicki producent przyrządów pomiarowych, niedawny laureat Świdnickiego Gryfa dla najlepszego pracodawcy w regionie – Sonel S.A., już po raz czwarty zorganizował dla swoich pracowników imprezę integracyjną, połączoną z pieszą wędrówką na Wielką Sowę.

20150509 133023

Taki rodzaj integracji przypadł do gustu pracownikom, którzy coraz liczniej uczestniczą w wyprawach. W drodze na górę uczestników czekało wiele atrakcji i zabaw terenowych. Na szczycie rozpalone ognisko, przy którym wspólnie pieczono kiełbaski, a na zwycięzców rajdu nagrody. Czwarta jego edycja, była dedykowana dzieciom z ośrodka opiekuńczego działającego pod patronatem Fundacji Ziemi Świdnickiej. Na szczycie drużyna zwycięzców przekazała czek na kwotę 5000 zł na ręce dzieci, jako wsparcie dla tej placówki wychowawczej. Firma liczy na to, że i inne podmioty z naszego regionu, również zaangażują się we wspieranie lokalnych fundacji i organizacji pożytku publicznego, tym samym przyczyniając się do ich utrzymania i rozwoju.

Polityka firmy jest nastawiona na wspieranie pracowników, zapewnienie dobrych warunków pracy i budowanie zaangażowania, co przekłada się na dobrą jakość i komfort w miejscu zatrudnienia. Dzięki inicjatywom wspierania instytucji zewnętrznych, jak domy dziecka, drużyny sportowe, budowana jest u pracowników świadomość, że swoją pracą przyczyniają się do tej pomocy.

****

Sonel się rozwija

SONEL S.A. działa w Świdnicy od 1994 roku. Obecnie działalność prowadzona jest w nowym obiekcie na terenie Świdnickiej Podstrefy Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Od czerwca 2008 r. akcje spółki notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
SONEL S.A. jest największym producentem przyrządów pomiarowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Dostarcza wysoką jakość i innowacyjne rozwiązania. Wysoką pozycję na rynku firma zawdzięcza dążeniu do ciągłego rozwoju technologicznego i funkcjonalnego oferowanych produktów. Wysoka jakość przyrządów została wielokrotnie doceniona i wyróżniona na międzynarodowych targach elektrotechnicznych. Firma posiada gruntownie wykwalifikowaną kadrę inżynierską, która systematycznie prowadzi szkolenia oraz prezentuje najnowsze rozwiązania technologiczne poparte interpretacją aktualnie obowiązujących przepisów prawnych oraz praktyczne pokazy technik pomiarowych na najnowszej generacji przyrządach firmy SONEL S.A. Wyroby sprzedawane są za pośrednictwem autoryzowanych dystrybutorów mających siedziby na terenie całej Polski i za granicą. Spółka bardzo aktywnie korzysta ze środków dotacyjnych na innowacje i prace badawczo-rozwojowe.

Art. promo.

{gallery}galerie/150511sonel{/gallery}

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *