Skubas zagra „Brzask” w Świdnicy

Skubas

 

SkubasKompozytor, gitarzysta i wokalista Skubas już 29 kwietnia wystąpi w Teatrze Miejskim w Świdnicy. Artysta przybędzie wraz z zespołem na koncert promujący jego zeszłoroczną płytę pt. „Brzask”, która ukazała się nakładem wytwórni Kayax.

Kompozytor, gitarzysta i wokalista Skubas już 29 kwietnia wystąpi w Teatrze Miejskim w Świdnicy. Artysta przybędzie wraz z zespołem na koncert promujący jego zeszłoroczną płytę pt. „Brzask”, która ukazała się nakładem wytwórni Kayax.

Skubas

Skubas jest nominowany w dwóch kategoriach do tegorocznych Fryderyków, których rozdanie nastąpi 23 kwietnia czyli kilka dni przed występem w Świdnicy – zaznacza Bartosz Łabuda z ŚOK.

We wrześniu ubiegłego roku ukazała się jego druga płyta zatytułowana „Brzask”. Składa się ona z 10 piosenek zaśpiewanych po polsku – wszystkie są kompozycjami Skubasa. W nagrywaniu albumu postawił on na autentyczność. Zależało mu na uchwyceniu emocji, które towarzyszyły artyście podczas komponowania i na tym, aby nagrania były szczere. – Oszczędna, surowa wręcz produkcja, użycie ścieżek nagranych w domowym studio, osobiste teksty – to wszystko sprawia, że piosenki z „Brzasku” wyciągają na światło dzienne najskrytsze emocje Skubasa – dodaje Łabuda.

Organizatorem koncertu jest Świdnicki Ośrodek Kultury. Bilety w przedsprzedaży kosztują 30 zł i od 6 kwietnia są dostępne w Informacji Turystycznej oraz sieci Ticketpro. W dniu koncertu za bilet trzeba będzie zapłacić 40 zł.

 

oprac. (bfg)

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *