ŚKPR przełamie się na dobre?

skpr-zielona gora

Piłkarze ŚKPR-u Świdnica po zwycięstwie w Gdańsku opuścili ostatnie miejsce w tabeli. Kolejnym celem jest umocnienie się na trzynastej lokacie i zmniejszenie dystansu do wyprzedzających drużyn. Znakomita okazja nadarzy się w niedzielę, 21 lutego. O godzinie 15.00 w hali na osiedlu Zawiszów świdniczanie podejmą jedenasty w stawce MKS Poznań.

skpr-zielona gora
Szare Wilki tracą do poznaniaków sześć punktów. Ewentualna wygrana pozwoliłaby zredukować dystans do tylko czterech oczek. Przy okazji nadarzy się szansa do zrewanżowania się rywalom za wysoka porażkę w pierwszym meczu. We wrześniu ŚKPR uległ na wyjeździe 18:30 (9:14), a wyrównana walka trwała tylko przez pierwszych dwadzieścia minut spotkania. Był to pierwszy mecz pomiędzy ŚKPR-em i MKS-em Poznań na poziomie I ligi. Ekipę ze stolicy Wielkopolski pamiętamy jednak doskonale jeszcze z czasów gry w II lidze.

Do niedzielnego pojedynku ŚKPR prawdopodobnie przystąpi z wracającym po kontuzji Władysławem Makowiejewem, niestety niewielkie są szanse na pojawienie się w składzie Dmytro Bruya, który podobnie jak „Włodi” skręcił staw skokowy.

I liga piłki ręcznej. ŚKPR Świdnica – MKS Poznań, niedziela, 21 lutego, godzina 15.00 hala na osiedlu Zawiszów. Bilety – 7 złotych normalne, 5 złotych ulgowe dla dzieci i młodzieży do lat 18.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *