ŚKPR gorszy od Siódemki

Za piłkarzami ręcznymi ŚKPR-u Świdnica drugi i ostatni sparing przed rundą rewanżową w II lidze. Po wygranej ze Śląskiem Wrocław, tym razem świdniczanie ulegli innemu dolnośląskiemu pierwszoligowcowi – Siódemce Miedzi Legnica.
skpr (18)

W piątkowy wieczór ŚKPR przegrał w hali rywala 26:34 (13:14), ale pozostawił po sobie całkiem niezłe wrażenie. Tym bardziej, że przerzedzonym problemami kadrowymi składzie Szarych Wilków znalazło się aż czterech juniorów młodszych! – Wynik nie odzwierciedla przebiegu spotkania, ale też na wyniku mi nie zależało. Ważne było, że każdy miał możliwość grania. Z młodych graczy jestem bardzo zadowolony – mówił po spotkaniu trener Grzegorz Garbacz.

Po Sebastianie Borowskim i Adamie Chmielu, którzy debiut w zespole seniorów zaliczyli w środowym meczu ze Śląskiem, tym razem zagrali jeszcze Rafał Kopyciak i Rafał Kulon.

Mecz z Siódemką Miedzią Legnica był ostatnim sparingiem przed ligową potyczką z Borem Oborniki Śląskie (sobota, 21 stycznia, godzina 18.00, hala Zawiszów, ul, Galla Anonima 1a). Planowany wcześniej na 17 stycznia sparing z Moto-Jelczem Oława, z powodu plagi kontuzji w świdnickim zespole został odwołany.

Siódemka Miedź Legnica – ŚKPR Świdnica 34:26 (14:13)

ŚKPR: Wasilewicz, Bajkiewicz – D. Kijek 9, P. Kijek 4, Brygier 4, Chaber 3, Chmiel 2, Kulon 2, Kopyciak 1, Borowski 1, Bieżyński

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *