Siatkarki Polonii grają o I ligę. Będą transmisje live!

WTS KDBS Włocławek, Mazovia Bluesoft Warszawa, Szóstka Mielec i Polonia Świdnica. Te cztery drużyny zagrają w wielkim finale rozgrywek II ligi, którego stawką są przepustki do I ligi. Impreza od piątku do niedzieli (25-27 maja) odbędzie się we Włocławku. Kibice będą mogli obserwować mecze na żywo w internecie.

Zespoły zagrają systemem każdy z każdym. Awans na pewno uzyska zwycięzca turnieju, ale może się zdarzyć, że do I ligi zostaną zaproszone dwie, a nawet trzy drużyny. Wszystko z powodów problemów finansowych kilku zespołów z LSK i I ligi.

Przypomnijmy, że po pokonaniu w fazie play-off TKS-u Tychy i Silesii Voley Mysłowice, Polonia awansowała do półfinału, gdzie zajęła drugie miejsce. Świdniczanki uległy 0:3 WTS-owi KDBS Włocławek oraz pokonały 3:0 Częstochowiankę i 3:1 Spójnię Stargard.

Co ciekawe, Polonia jest jedynym finalistą, który wygrał rundę zasadniczą w swojej grupie II ligi. Włocławek przystępował do rywalizacji play-off dopiero z trzeciego miejsca w grupie I, natomiast zespoły z Warszawy i Mielca, odpowiednio w grupie II i IV plasowały się na drugich lokatach.

Dzień pierwszy (piątek 25.05)

WTS KDBS Bank Włocławek – UKS Szóstka Mielec – 15:00
MKS Polonia Świdnica – Bluesoft Mazovia Warszawa – 20:30

Dzień drugi (sobota 26.05)

UKS Szóstka Mielec – Bluesoft Mazovia Warszawa – 14:00
WTS KDBS Bank Włocławek – MKS Polonia Świdnica – 20:30

Dzień trzeci (niedziela 27.05)

MKS Polonia Świdnica – UKS Szóstka Mielec – 14:00
Bluesoft Mazovia Warszawa – WTS KDBS Bank Włocławek – 17:00

Transmisje TUTAJ

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *