Rzucał jajkami w ludzi

Mężczyzna otworzył okna, ustawił w nich głośniki i próbował jajkami trafić w stojących naprzeciw jego kamienicy ludzi. Interweniowali strażnicy miejscy.

Do zdarzenia doszło nocą 12 sierpnia.  O godz. 1.50 w świdnickim Rynku doszło do incydentu polegającego na rzucaniu jajkami z trzeciego piętra kamienicy. Mężczyzna otworzył okna, ustawił w nich głośniki i próbował trafić jajkami w stojących naprzeciw jego kamienicy ludzi. Po przybyciu patrolu straży miejskiej sprawca przyznał się do stawianych mu zarzutów, ale nie chciał poddać się czynności legitymowania. Również wezwanemu na miejsce patrolowi policji nie udało się uzyskać informacji, co do jego danych. – Ze względu na stan wskazujący na spożycie alkoholu, został on zatrzymany i osadzony do wytrzeźwienia. W dniu następnym funkcjonariusze straży miejskiej postawili mężczyźnie zarzuty i skierowali sprawę do Sądu Rejonowego w Świdnicy w związku z popełnieniem wykroczeń dotyczących zakłócenia porządku publicznego, rzucania przedmiotami w ludzi oraz odmowy podania strażnikom danych i dokumentu potwierdzającego tożsamość – informuje Jacek Budziszewski ze Straży Miejskiej w Świdnicy.

1 thought on “Rzucał jajkami w ludzi

  1. O 1.50 ludzie powinni cichutko iść do domu i nie gadać na ulicy, bo w domach wszystko słychać. Ludzie pracują i mają prawo do odpoczynku.
    Ostatnio coraz mniej poszanowania ciszy nocnej. To jest całkowity brak kultury. Od załatwiania spraw jest dzień.
    Nie wydaje mi się, żeby rzucał jajkami bez przyczyny.
    Może zgłaszał policji zakłócanie porządku i nic się nie zmieniło?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *