Rusza zbiórka podpisów „za” obwodnicą

obwodnica11

obwodnica11Od piątku, 16 stycznia będzie można złożyć podpis pod apelem do minister infrastruktury i rozwoju Marii Wasiak w sprawie budowy południowej obwodnicy Świdnicy. W mieście będzie kilka miejsc zbiórki podpisów.

 

Od piątku, 16 stycznia będzie można złożyć podpis pod apelem do minister infrastruktury i rozwoju Marii Wasiak w sprawie budowy południowej obwodnicy Świdnicy. W mieście będzie kilka miejsc zbiórki podpisów. obwodnica11

Do udziału w akcji zachęca prezydent Beata Moskal-Słaniewska, posłowie Teresa Świło i Robert Jagła, urzędnicy i radni. W dniach 16-18 stycznia (piątek godz. 17.00-20.00, sobota-niedziela godz. 12.00-16.00) podpisy pod apelem będzie można złożyć w: Galerii Świdnickiej, Tesco, Intermarche, a od 19 do 28 w Centrum Organizacji Pozarządowych, Informacji Turystycznej oraz w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miejskiego.

Do końca stycznia można też skorzystać z możliwości wzięcia udziału w konsultacjach drogą elektroniczną na stronach Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju, które ogłosiło konsultacje publiczne projektu Programu Budowy Dróg Krajowych na lata 2014-2023:

http://www.mir.gov.pl/aktualnosci/Transport/Strony/Konsultacje_PBDK_2014_2023.aspx.

Formularz z poparciem konsultacji publicznych znaleźć można na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Świdnicy. Podobny dokument przygotowała Wspólnpta Samorządowa. Do pobrania tutaj.

{fcomment}

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *