Rugby nie tylko dla facetów (VIDEO)

rugby2

rugby2Black Griffin Świdnica Rugby Club ogłasza nabór zawodników do sekcji seniorów (rocznik 1997 oraz starsi) oraz zawodniczek do sekcji żeńskiej.

Black Griffin Świdnica Rugby Club ogłasza nabór zawodników do sekcji seniorów (rocznik 1997 oraz starsi) oraz zawodniczek do sekcji żeńskiej. rugby2

Dla pań to pierwsza okazja spróbowania się w dyscyplinie, którą uprawiają miliony kobiet na całym świecie. Natomiast dla panów to kolejna szansa na dołączenie do świdnickiej drużyny, walczącej o mistrzostwo Polski seniorów. Rugby to sport dla każdego dlatego warunki fizyczne nie grają roli – dla każdego znajdzie się miejsce na boisku – zachęca Gustaw Grochowski z Black Grifin.

Treningi rekrutacyjne odbędą się 31 stycznia i1 lutego o godzinie 9.00 na boisku Gimnazjum nr 3 w Świdnicy przy ulicy Saperów 27a.

Przychodząc na pierwsze zajęcia należy zabrać ze sobą wypełnione oświadczenie ubezpieczeniowe (do pobrania tutaj) oraz strój sportowy z wytrzymałego materiału i buty odpowiednie do gry na trawie. Polecane jest także wyposażenie się w ochraniacz na górną szczękę, jednak nie jest on wymagany na pierwszych zajęciach.

Wszelkie pytania prosimy kierować drogą mailową na adres: rugby-swidnica@wp.pl. Więcej szczegółów można znaleźć na facebookowym wydarzeniu – informuje Grochowski.

 

Zobacz film:

{youtube}oCW8jlZXYq8{/youtube}

Świdniccy rugbyści drugą część sezonu zaczynają 12 kwietnia turniejem eliminacyjnym mistrzostw Polski seniorów w Jarocinie. Wcześniej zawodnicy BGRC planują rozegrać przynajmniej dwa sparingi w Świdnicy.

(ram)

{fcomment}

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *