Roztańczone i rozśpiewane „Szpilki”!

kino 02

Ale w koło jest wesoło” , „Radość o poranku” , „Warszawa” – te i inne hity rozbrzmią wkrótce w świdnickim kinie. Cinema 3D zaprasza 5 maja na godzinę 18:00 wszystkie Panie na rozśpiewaną i roztańczoną edycję Kina Na Szpilkach!

KNS_05_05_Facebook

Tradycyjnie imprezę rozpocznie lampka szampana na holu kina, podczas której Panie będą mogły skorzystać z atrakcji przygotowanych przez partnerów wydarzenia. Skonsultować się będzie można z Paniami z Mary Kay oraz The Rose które przedstawia kosmetyki i produkty najlepsze zbliżającą się piękną, wiosenną pogodę. Skoro wiosna to i nie może zabraknąć również sklepu ekologicznego ze zdrową żywnością Vis Vitalis który doradzi i przygotuje Panie na zbliżający się okres wakacyjny prezentując bogatą ofertę produktową i częstując pysznymi koktajlami. O pielęgnacji ciała najlepiej opowie Mydlarnia u Franciszka a o dbaniu o siebie z medycznego punktu widzenia porozmawiać będzie można ze specjalistami MedicRaj. Na majową edycję przybędzie również Klub Świadomego Inwestora z cennymi radami jeśli chodzi o oszczędzanie. Skosztować będzie można również pysznej pigwówką od Restauracji Manufaktura a także Panie będą mogły uzyskać cenne porady od salonu Depil Concept z Wałbrzycha. Ale to nie wszystko…

Cała impreza na holu przebiegnie w latynoamerykańskim klimacie i podziwiać będzie można tańczących w gorącym, południowoamerykańskim klimacie profesjonalnych instruktorów szkoły tańca Dance Spot z Centrum Rozwoju Osobowego Renesans, którzy do tańca zaproszą również Panie a wszystko to odbędzie się we wspaniałej scenerii przygotowanej wspólnie przez Perfekcyjne Dekoracje oraz Pracownie Cukierniczą Babeczki Cafe.

Zachęcamy również Panie do podjęcia zabawy już przed przyjściem do kina i nawiązanie swoim strojem do latynoskich, kwiatowych klimatów a wśród Pań które najciekawiej się przebiorą, będą najładniej tańczyć i zrobią sobie piękne, pamiątkowe zdjęcia Pani Małgosia z Perfekcyjnych Dekoracji oraz Pani Dominika z Babeczki Cafe wybiorą laureatkę która otrzyma vouchery o wartości 200 zł!

DSW2

Również na sali kinowej nie zabraknie muzycznych motywów. Zanim „szpilkowa” społeczność przedpremierowo oglądnie polski musical „#WszystkoGra” odbędzie się krótki koncert dziewczyn z zespołu DSW które zaprezentują piosenki z własnego repertuaru a następnie poprowadzą konkurs karaoke w którym Panie zaśpiewać będą mogły polskie hity z filmu „#WszystkoGra” a nagrodą główną będzie 200 zł do wydania w restauracji Manufaktura.

WszystkoGra

#WszystkoGra – historia o poszukiwaniu szczęścia, miłości i radości życia. Zosia (Eliza Rycembel) próbuje zmienić świat za pomocą sztuki. Jej mama (Kinga Preis) niespodziewanie spotyka na swojej drodze kogoś wyjątkowego. Babcia (Stanisława Celińska) ukrywa tajemnicę z przeszłości. Trzy kobiety spróbują ocalić rodzinny dom. Przeżyją niejedną perypetię, by przekonać się, czego pragną. Czy uda im się to zdobyć?

https://www.youtube.com/watch?v=n4F9mDC4F0I

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *