Rozbili szajkę złodziei

policjaPolicjanci zlikwidowali „dziuplę” samochodową, w której ujawniono części oraz dokumentację pojazdów skradzionych na terenie Polski oraz Niemiec.

 

Policjanci zlikwidowali „dziuplę” samochodową, w której ujawniono części oraz dokumentację pojazdów skradzionych na terenie Polski oraz Niemiec.policja

Złodziejska melina znajdowała się we Wrocławiu, na terenie osiedla Swojszyce. Policjanci przeanalizowali informacje znajdujące się na jednym z portali oferującym części samochodowe. Mając podejrzenie, że na terenie jednej z posesji mogą znajdować się samochody skradzione dokonali jej przeszukania.

Funkcjonariusze ujawnili tam części oraz dokumenty samochodów osobowych marki VW oraz Skoda, skradzionych na terenie Polski i Niemiec. Wstępnie oszacowano wartość skradzionych samochód na kwotę 200 tysięcy złotych. W tej sprawie policjanci zatrzymali trzech mężczyzn w wieku od 28 do 31 lat pochodzących z Wrocławia i Oleśnicy, podejrzanych o kradzież i paserstwo. Za tego typu przestępstwo może grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *