Rowerem nad Jeziorko Daisy

Na miłośników jazdy na dwóch kółkach znowu czeka wyprawa. Tym razem Rajd Rowerowy Księstwa Świdnicko – Jaworskiego nad Jeziorko Daisy.

Stowarzyszenie Lokalna Organizacja Turystyczna „Księstwo Świdnicko – Jaworskie” zaprasza do wzięcia udziału w kolejnym książęcym rajdzie rowerowym, który odbędzie się w niedzielę 29 lipca. Uczestnicy Rajdu pokonają trasę ze Świdnicy nad Jeziorko Daisy i z powrotem. Na zakończenie rajdu zorganizowane zostanie ognisko z kiełbaskami. – Serdecznie zapraszamy do aktywnego spędzenia weekendu z Księstwem Świdnicko – Jaworskim. Startujemy punktualnie o godzinie 8.00 spod Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Śląskiej 35 – zachęca Natalia Borowicz z Informacji Turystycznej w Świdnicy.

Udział w Rajdzie jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona do 40 uczestników. Organizatorzy zapewniają opiekę pilota, kamizelki odblaskowe, ubezpieczenie PZU. – Niestety na ten rajd rowerowy nie udostępniamy naszych rowerów. Biorąc pod uwagę, że trasa jest wymagająca nie udostępniamy naszych rowerów – dodają.

Zapisy i informacje na temat rajdu w Informacji Turystycznej ul. Wewnętrzna 2 (Rynek), Tel. 74/852-02-90 lub mailowo it@um.swidnica.pl .

Organizator: Lokalna Organizacja Turystyczna „Księstwo Świdnicko-Jaworskie”

Termin: 29.07.2018
Wyjazd: Dom Wycieczkowy OSIR, godzina 08:00

Powrót do Świdnicy: około godziny 14:00
Opieka: 1 przewodnik + 1 osoba z ramienia organizatora
Ubezpieczenie: PZU
Cena: Udział bezpłatny (ilość miejsc: 40)

Zapewniamy: opiekę przewodnika, ubezpieczenie PZU, kamizelki odblaskowe, ognisko z kiełbaskami

Trasa: Świdnica -> Witoszów Dolny -> Witoszów Górny -> Pogorzała -> Jeziorko Daisy -> Mokrzeszów – > Milikowice – > Komorów -> Witoszów Dolny -> Świdnica
Profil trasy:
70% drogi asfaltowe, 30% nieutwardzone trasy leśne i polne, jeden trudny podjazd.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *