Renata Przemyk wystąpi w Świdnicy

 

Przypominamy, że z okazji Dnia Kobiet Świdnicki Ośrodek Kultury przygotował specjalny koncert. W sali teatralnej wystąpi Renata Przemyk z zespołem.

przemyk

Przemyk Akustik Trio to kameralny projekt, w którego skład wchodzą oprócz Renaty Przemyk (czasem sięgającej po gitarę akustyczną, głównie jednak po instrumenty perkusyjne) świetni instrumentaliści.

Będzie można zobaczyć i usłyszeć Piotra Wojtanowskiego grającego na basie i gitarze akustycznej oraz Grzegorza Palkę grającego na głównej gitarze akustycznej.

Artyści sięgną po utwory znane odzierając je jednak z pierwotnych aranżacji. Także po te lubiane, lecz nieco zapomniane oraz po piosenki z najnowszej płyty „Rzeźba Dnia”.

Jak stwierdzają organizatorzy, z czystej akustycznej formy promieniuje nowa energia i wzruszenie. Dają się słyszeć subtelności, które wcześniej były jedynie dopełnieniem a teraz mile zaskakują jako walor główny. Dzięki wysmakowanej oprawie aranżacyjnej wyjątkowo czytelny jest głos artystki oraz, co za tym idzie, przekaz wszystkich piosenek, które nabierają przez to zupełnie nowej wartości dla odbiorcy. Wszystkie te elementy układają się w harmonijną całość i sprawiają, że odbiór tego projektu jest wyjątkowo przejrzysty i spotyka się ze wspaniałą, niespotykaną, równie spontaniczną jak samo wykonanie, reakcją publiczności.

Renata Przemyk zaśpiewa 8 marca o godzinie 19.00 w sali teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury. Bilety w marcu kosztują 70 złotych (parter) i 60 złotych (balkon).

Skład/Instrumentarium:

Renata Przemyk – wokal, gitara, darabuka, akordeon, kalimba, cymbałki i inne instrumenty perkusyjne

Grzegorz Palka – gitara akustyczna

Piotr Wojtanowski – gitara basowa, gitara akustyczna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *