Regałowisko odwiedzi Świdnicę!

Jak co roku, ekipa Regałowisko Promo Team rusza w trasę! Już w najbliższą sobotę w Świdnicy zapraszamy na spotkanie muzyczne z bielawskim festiwalem Regałowisko. Będzie mówione, tańczone, rozdawane, a na koniec grane godziwie przez gościa specjalnego – Mirosława „Makena” Dzięciołowskiego.

Wydarzenie w rytmach reggae i dub rozpocznie się 19 maja o godzinie 19:00 w świdnickim Klubie Bolko. Wstęp jest całkowicie bezpłatny! Ekipa festiwalu zaprezentuje line-up jubileuszowej 20-tej edycji Regałowiska, podzieli się z Wami pamiątkowymi gadżetami i odpowie na wszystkie Wasze pytania, by na koniec bawić się razem z Wami na imprezie, którą po wideo-rozgrzewce poprowadzi Maken.

Regałowisko Bielawa Reggae Festiwal to najstarszy nieprzerwanie organizowany plenerowy festiwal reggae w Polsce. Pierwsza edycja imprezy, odbywającej się na rozległych terenach Ośrodka Wczasowo – Wypoczynkowego Sudety w Bielawie odbyła się 28 sierpnia 1999 roku. Nad jeziorem, w cieniu górskich wzniesień tłumy miłośników jamajskich brzmień wzięły udział w prawdziwym święcie muzyki. Obok miejscowych legend (bielawska Łysina Lenina) zagrały m.in. niezwykle popularne ekipy Jafii Namuel i Habakuka oraz gość z Węgier – Aurora. Edycja 2018 jest szczególną, bo festiwal obchodzić będzie swój dwudziesty jubileusz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *