Rajdowcy spotkają się z kibicami

rajd rynek

rajd rynekZałogi rajdowe: Małgorzata Kosińska i Grzegorz Dachowski, Grzegorz Grzyb z Robertem Hundlą oraz Maciej Oleksowicz z Michałem Kuśnierzem uświetnią otwartą dla kibiców konferencję prasową przed 43. Rajdem Świdnickim Krause – pierwszą rundą LOTOS Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski 2015.

Załogi rajdowe: Małgorzata Kosińska i Grzegorz Dachowski, Grzegorz Grzyb z Robertem Hundlą oraz Maciej Oleksowicz z Michałem Kuśnierzem uświetnią otwartą dla kibiców konferencję prasową przed 43. Rajdem Świdnickim Krause – pierwszą rundą LOTOS Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski 2015. rajd rynek

Rajd wystartuje w sobotę, ale przedsmak czekających emocji będzie można poczuć już w czwartek, 22 kwietnia. Otwarta dla kibiców konferencja prasowa z udziałem trzech załóg rajdowych, dyrektora rajdu Romana Grygiańca oraz prezydent Świdnicy Beaty Moskal-Słaniewskiej rozpocznie się o godzinie 19.00 w wieży ratuszowej w świdnickim Rynku. – Zapraszamy dziennikarzy i mieszkańców. Podczas spotkania będzie okazja do porozmawiania z zawodnikami czy wzięcia autografów – zachęca Karol Ferenc, rzecznik prasowy rajdu.

Przypomnijmy, że 43. Rajd Świdnicki Krause w sobotę i niedzielę odbędzie się w okolicach Świdnicy. Start i metę zaplanowani w świdnickim Rynku.

(ram)

{fcomment}

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *