Przywitanie z kibicami. Wicelider w Świdnicy

W trzeciej serii spotkań II ligi ŚKPR Świdnica po raz pierwszy zagra przed własną publicznością. Przywitanie z własną halą i kibicami zapowiada się nader atrakcyjnie. Do Świdnicy zawita mająca na koncie komplet punktów Sparta Oborniki Wielkopolskie. Zapraszamy do hali Zawiszów im. Haliny Aszkiełowicz w sobotę, 28 września o godzinie 18.00.

Sparta wystartowała znakomicie. W pierwszej serii wysoko, 28:20 pokonała w Nowej Soli Trójkę, zaś przed tygodniem we własne hali pewnie ograła Orlika Brzeg 29:22. Z Orlikiem zdążył też już zagrać ŚKPR. Na inaugurację przegrał w Brzegu 28:30. Już ten fakt pokazuje, że w sobotni wieczór podopiecznych trenerów Krzysztofa Terebuna i Patryka Dębowczyka będzie czekało trudne zadanie. Bez względu na to, kto zdobędzie punkty, jedno jest pewne: zapowiada się ciekawe widowisko!

Ostatnia konfrontacja ze Spartą to sezon 2016/17na parkietach II ligi. ŚKPR wygrał wówczas oba spotkania: 26:21 w Świdnicy i 25:24 w Obornikach Wielkopolskich. Szczególna dramaturgia towarzyszyła temu drugiemu pojedynkowi. Szare Wilki zwyciężyły, chociaż jeszcze na dziesięć minut przed końcem przegrywały różnicą pięciu trafień. W tamtym pamiętnym meczu wystąpiło dwóch graczy z aktualnej kadry ŚKPR-u: Patryk Dębowczyk i Adam Chmiel.  

Meczowi ze Spartą Oborniki Wielkopolskie będą towarzyszyły dodatkowe atrakcje: występy cheerleaderek oraz konkursy dla kibiców, w których nadarzy się okazja zdobycia atrakcyjnych nagród: biletów do kina Cinema 3d, voucherów na zniżki na kurs prawa jazdy w Akademii Nauki Jazdy RobLech, talonów konsumpcyjnych do pizzerii Przesiadka i restauracji Burger Stacja. Kibiców tradycyjnie będzie zabawiać i zagrzewać do dopingu klubowa maskotka – Szary Wilk.

CO: Mecz I ligi piłki ręcznej: ŚKPR Świdnica – Sparta Oborniki Wlkp.

KIEDY: Sobota, 28.09.2019, godzina 18.00

GDZIE: hala na osiedlu Zawiszów, ul. Galla Anonima 1

BILETY: 5 zł – normalny, dzieci i młodzież co 18 lat – wstęp wolny

3 kolejka (28-29 września)

ŚKPR Świdnica – Sparta Oborniki Wlkp.(sb. 18.00)

Szczypiorniak Gorzyce Wielkie – Wolsztyniak

EUCO UKS Dziewiątka Legnica – Żagiew Dzierżoniów

Zew Świebodzin – SPR Oleśnica

Tęcza Kościan pauzuje

Trójka Nowa Sól – GOKiS Kąty Wrocławskie

Orlik Brzeg – Moto Jelcz Oława

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *