Przyleciał z Londynu, trafił prosto do aresztu śledczego

kontrolapaszportowa

kontrolapaszportowaWałbrzych. Funkcjonariusze SOSG w Porcie Lotniczym Wrocław-Strachowice zatrzymali 22-letniego mieszkańca województwa dolnośląskiego. Podczas odprawy paszportowej, okazało się, że mężczyzna poszukiwany jest listami gończymi w zawiązku z prowadzeniem pojazdu w stanie nietrzeźwości oraz kradzieżą. Polak, który przyleciał z Londynu trafił prosto do aresztu śledczego.

Funkcjonariusze SOSG w Porcie Lotniczym Wrocław-Strachowice zatrzymali 22-letniego mieszkańca województwa dolnośląskiego. Podczas odprawy paszportowej, okazało się, że mężczyzna poszukiwany jest listami gończymi w zawiązku z prowadzeniem pojazdu w stanie nietrzeźwości oraz kradzieżą. Polak, który przyleciał z Londynu trafił prosto do aresztu śledczego.kontrolapaszportowa

To nie pierwsze takie zatrzymanie na wrocławskim lotnisku. Funkcjonariusze Straży Granicznej, realizując m.in. czynności zlecone, każdego roku zatrzymują osoby poszukiwane przez organy ścigania. W bieżącym roku zatrzymano ponad 90 osób poszukiwanych za popełnienie różnych przestępstw i blisko 150 osób poszukiwanych celem ustalenia ich aktualnego miejsca pobytu dla celów prawnych.

walbrzyski.pl

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *