Premiera nowego Opla Corsy

Opel_Corsa_2011

Opel_Corsa_2011W najbliższy weekend 25-27 marca diler marki Opel i Chevrolet zaprasza do swojego salonu przy ul. Wrocławskiej w Świdnicy na premierę nowego Opla Corsy.

W najbliższy weekend 25-27 marca diler marki Opel i Chevrolet zaprasza do swojego salonu przy ul. Wrocławskiej w Świdnicy na premierę nowego Opla Corsy.

Opel_Corsa_2011W niedzielę 26 marca w godz. od 10.00 do 15.00 na odwiedzających salon czeka wiele atrakcji. Wśród nich zabawy, konkury dla dzieci i dorosłych oraz poczęstunek. W tym dniu przeprowadzona zostanie również bezpłatna akcja sprawdzania stanu technicznego oraz mycia samochodów.

W trakcie weekendowego spotkania pracownicy salonu Wega Auto poinformują o nowych standardach w kompleksowej obsłudze klienta.

Opel_Corsa_2011_2Nowy mały Opel Corsa przeszedł zmiany niemalże w każdym aspekcie. Zarówno nowa gama silników, jak też paleta kolorów nadwozia czy wnętrza z pewnością pozwolą na dalsze konkurowanie z popularnymi autami w segmencie B. Samochód wciąż dostępny jest w stylizowanej na coupe wersji 3-drzwiowej oraz bardziej praktycznej 5-drzwiowej. Sprzedawane są cztery wersje wyposażenia: Essentia, Enjoy, Cosmo i Sport – pozwalające klientom na personalizację Corsy dokładnie według własnych wymogów oraz specjalne serie uatrakcyjniające ofertę.

Nowością w Polsce jest ciesząca się dużym zainteresowaniem za granicą, sportowa linia Color Line, o atrakcyjniejszych kompozycjach kolorystycznych i sportowych akcentach, jak np. 17-calowe felgi czy białe lub czarne pasy, biegnące przez całą długość nadwozia (w pakiecie Stripes Linea Pack).

Opel_Corsa_2011_3W wyglądzie zaszły zmiany przede wszystkim w przedniej części, gdzie pojawiły się lampy o nowym wzorze, upodabniające Corsę do większych braci. Zastosowano w nich system AFL, sterujący snopem światła w zależności od kierunku jazdy. Przeprojektowano także zderzak, który stał się bardziej agresywny oraz światła przeciwmgielne i ,,grill”, na którym pojawiło się nowe logo Opla.

Face lifting dodał Corsie świeżości. W kwestii silników warto zwrócić uwagę na nową jednostkę ecoFLEX 1.3 CDTI o mocy 95 KM z technologią start-stop. Wersja trzydrzwiowa zużywa zaledwie 3,5 litra oleju napędowego na 100 km i emituje zaledwie 94 g CO2/km. Zmodyfikowano również turbodoładowany silnik 1.6, który dysponuje teraz mocą 192 KM i zapewnia lepsze osiągi Corsie w wersji OPC. Silniki benzynowe oferują moce od 65 KM do 192 KM, natomiast diesle od 75 KM do 130 KM i zaskakują niskim apetytem na paliwo. W modelu 2011 wprowadzono również szereg zmian, wpływających na większy komfort i precyzję jazdy. Jest to zasługa nie tylko nowych elementów zawieszenia czy układu kierowniczego, ale także nowego oprogramowania systemów wspierających kierowcę podczas manewrów.

Artykuł promocyjny w

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *