Powrót snajpera i trójka do zera

foto 41

foto 41Polonia-Stal Świdnica pokonała 3:0 przed własną publicznością Piasta Karnin w zaległym spotkaniu III ligi dolnośląsko-lubuskiej. Był to już siódmy mecz z rzędu bez porażki biało-zielonych.

Polonia-Stal Świdnica pokonała 3:0 przed własną publicznością Piasta Karnin w zaległym spotkaniu III ligi dolnośląsko-lubuskiej. Był to już siódmy mecz z rzędu bez porażki biało-zielonych. foto 41

Polonia-Stal Świdnica – Piast Karnin 3:0 (1:0)

Bramki: 1:0 Tarnov 19′, 2:0 Salamon 62′, 3:0 Tarnov +90

Polonia-Stal: B. Kot, Truszczyński (88′ Sz. Borowy), Salamon, Sowa, Pankowski, Morawski, Jaros (82′ Gładysz), Luber, Skrypak (61′ Tobiasz), Tarnov, G. Borowy

Goście walczą o utrzymanie w lidze i każdy mecz jest dla nich walką o życie. W Świdnicy też z pewnością po cichu liczyli na punkty, ale musieli obejść się smakiej. Mimo, że poloniści przez dłuższe fragmenty nie grali na najwyższych obrotach, to i tak wygrali bardzo pewnie. Dwie bramki zdobył wracający po przerwie za czerwoną kartkę Ukrainiec Jegor Tarnov. Supersnajper z Donbasu ma na swoim koncie dwucyfrową liczbę goli, a przecież do Polonii-Stali trafił zaledwie zimą.

Po tej wygranej świdniczanie awansowali w tabeli na siódme miejsce.

W sobotę ekipę Marcina Morawskiego czeka kolejny bój o ligowe punkty. Tym razem rywalem będą Karkonosze Jelenia Góra. Początek spotkania o godzinie 17.00 na stadionie przy ulicy Śląskiej.

{fcomment}

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *