Potrąciła pieszego i uciekła. Policja szuka świadków

Komenda Powiatowa Policji w Świdnicy poszukuje świadków, bądź innych osób mających jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy wczorajszego potrącenia 18-latka na przejściu dla pieszych. Zdarzenie miało miejsce w Świdnicy na ul.Wałbrzyskiej około godziny 15:30. Wszelkie osoby mające wiedzę w tej sprawie proszone są o kontakt ze świdnicką jednostką policji.

12 października br., około godziny 15:30, potrącony został 18-latek przechodzący przez przejście dla pieszych. Zdarzenie miało miejsce w Świdnicy na ul.Wałbrzyskiej, w okolicy budynku nr 11. Według relacji poszkodowanego, sprawczynią była kobieta o jasnych włosach, poruszająca się samochodem marki bmw, koloru białego, jadąca od strony Pl.Grunwaldzkiego. Pomimo potrącenia pieszego który przewrócił się, odjechała ona z miejsca zdarzenia.
W związku z powyższym poszukujemy świadków, bądź innych osób posiadających jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy tego zdarzenia. Wszelkie osoby mające wiedzę w tej sprawie prosimy o osobisty bądź telefoniczny kontakt ze świdnicką jednostką policji (tel.997, 112, 74-85-82-244, 74-85-82-288).

(KPP Ś-ca)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *