Postrzelono w głowę 15-letnią dziewczynę

antyterrorysci

antyterrorysciW niedzielę 24 czerwca około godziny 20.30 w Dzierżoniowie przy ul. 11-listopada doszło do postrzelenia z broni pneumatycznej 15-letniej dziewczyny.

W niedzielę 24 czerwca około godziny 20.30 w Dzierżoniowie przy ul. 11-listopada doszło do postrzelenia z broni pneumatycznej 15-letniej dziewczyny.policja1

Jak ustalili policjanci, do przechodzącej tą ulicą grupy młodych osób, którzy byli na wysokości Szkoły Podstawowej nr 3 podjechał samochód, w którym znajdowało się pięciu młodych mężczyzn. Pasażer tego samochodu wychylił się przez okno i oddał kilka strzałów w ich kierunku. Jeden pocisk trafił w głowę 15-letnią dziewczynę, która doznała rany postrzałowej. Jej życiu ani zdrowiu nie zagraża żadne niebezpieczeństwo.

Policja zwraca się z apelem do wszystkich osób które tego dnia widziały samochód osobowy (prawdopodobnie segment B) koloru ciemnego, w którym znajdowało się pięciu młodych mężczyzn o pilny kontakt telefoniczny lub osobisty z policją. Prosimy również o wszelkie informacje które mogą przyczynić się do ustalenia sprawców tego zdarzenia. Osobom, które pragną zachować anonimowość, zapewniamy dyskrecję!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *